Amulety i Talizmany dla każdego

 

Gwiazda Arcygamy - charms

Gwiazda Arcygamy - charms

Gwiazda Arcygamy w formie charmsu - małego wisiorka z zapięciem. Dzięki temu może stać się elementem wyjątkowej bransoletki, naszyjnika czy też dowolnej

rzeczy, przy której nasza fantazja zdecyduje się ją zamieścić.

Gwiazda Arcygamy kryje w sobie tajemnice Krzyża i uzdrowienia, przynosi wzmocnienie Ducha, jest łącznikiem z Bogiem. Wielu ludzi nosi na sobie tę Gwiazdę, a

do ich domów przychodzi pomyślność i zdrowie. Gwiazda Arcygamy posiada nie tylko lecznicze właściwości. Przyciąga też pomyślność i materialny dobrobyt.

materiał: srebro próby 925
szerokość: 15 mm;
długość wisiorka: 17 mm,
długość wisiorka z zapięciem: ok. 27 mm

Kup Gwiazda Arcygamy - charms w CzaryMary.pl

Recenzje:

Elżbieta K. 2011-06-15
Piekna zawieszka, srebna , cieszy oko i autentycznie dziala bardzo pozytywnie, od kiedy ja mam dzieją sie same dobre rzeczy, same z siebie , harmonijnie , bez wysiłku, otrzymałam bardzo intratne prozpozycje pracy , a moja rodzina zaczeła w pozytwny sposob porozumiewać się. Dostawa bardzo szybko zrealizowana w terminie dokładnie takim jak okreslono. Dziekuję za sprawna obsługę. Elzbieta
Ocena: 5

Aneta O. 2011-12-15
Gwiazda kupiona została na prezent i bardzo się podobała. Trochę długi czas oczekiwania na przesyłkę, ale zgodny z opisem.
Ocena: 5

Maria Jolanta W. 2012-03-26
mimo, że kupiłam najmniejszy wyró jest on wyjątkowo precyzyjnie wykonany. Noszony na łańcuszku bardzo ozdabia bluzeczkę. Odnośnie właściwości, mam wrażenie, że za przyczyną Gwiazdy Arcygamy już po miesiącxu poprawiła mi się ostrośc widzenia. Mogę czytac książkę, której tekst do niedawna był dla mnie nierozpoznawalny musiałam korzystac z usług "lektora".Teraz czytam sama.
Ocena: 5

Maria Jolanta W. 2012-03-29
Mimo, że kupiłam najmniejszą GWIAZDĘ ARCYGAMY to stwierdzam, że jest ona wyjątkowo precyzyjnie wykonanym wyrobem jubilerskim. Noszona na łańcuszku pięknie dekoruje bluzeczkę. Mam wrażenie, że ma ona bardzo duże oddziaływanie zdrowotne. Do niedawna miałam problemy ze wzrokiem w przebiegu SM. Tekst w książce był dla mnie rozmazaną plamą i musiałam korzystać z pomocy „lektora”. Od tygodnia, tj. po około 3 tygodniach noszenia Gwiazdy Arcygamy czytam sama. A od dwóch dni na krótko tekst mogę przeczytać bez okularów. Na jakie inne choroby wpływa dodatnio tego jeszcze nie potrafię określić.
Ocena: 5

anna k. 2012-04-19
Kupiłam ja przyjaciółce na prezent, i wiem że od momentu kiedy ja dostała, wyjaśniło się wiele niezałatwionych spraw,które jej ciążyły, a nie mogła sobie z nimi poradzić, jest nią zachwycona- polecam.
Ocena: 4


Gwiazda Arcygamy - charms