Amulety i Talizmany dla każdego

 

Mandala runiczna na onyksie

Mandala runiczna na onyksie

24 runy wprowadzą harmonię w Twoje życie. Oznacza to, że zaczniesz płynąć spokojnie z nurtem życia, a sprawy zaczną się układać samoistnie, choć nie zawsze tak jak chce rozum. Zaufaj swojemu Wyższemu Ja! Dodatkowo wzmocniona runa fehu  pomoże Ci przyciągnąć korzyści materialne, usunąć blokady energetyczne, poprawić lub stworzyć związki partnerskie i bezpiecznie realizować swoje pragnienia.
Dodatkowo czarny onyks ochrania swojego właściciela. Noszony na ciele ułatwia panowanie nad emocjami, uczy sztuki wybaczania. Jest kamieniem przywódców. Zapewnia duchową inspirację i wzmacnia obiektywny osąd.

Uwaga: wisior może być owalny, okrągły lub podłużny - zależy to od kształtu samego kamienia, w którym zostaną wygrawerowane runy. Co ważne, wisior jest otoczony srebrem, tak więc z tylnej strony kamień ma bezpośredni kontakt z ciałem i może przekazywać właścicielowi swoje uzdrawiające właściwości.

  
wysokość z zawieszką: ok. 50 mm, ręcznie grawerowana na czarnym onyksie, oprawionym w srebro pr.925

Kup Mandala runiczna na onyksie w CzaryMary.pl

Recenzje:

Arkadiusz C. 2011-09-06
Kamień prezentuje się z odległości pół metra w porządku, po bliższym zapoznaniu - sa ryski i pęknięcia. Całość wygląda, jakby była wiecznie zakurzona. Nie polecam.
Ocena: 2


Mandala runiczna na onyksie