Amulety i Talizmany dla każdego

 

Bogini Księżyca, srebro

Bogini Księżyca, srebro

Śliczny, delikatny wisior trzech faz Księżyca, z ochronnym pentagramem wpisanym w jego centrum. Trzy fazy księżyca - rosnący, w pełni i malejący są w religii Wicca symbolem Potrójnej Bogini, która jak Księżyc ulega cyklicznym przemianom. Jest Dziewicą, gdy Księżyc rośnie; jest Matką dającą życie, gdy Księżyc jest w pełni; staje się Starą Kobietą, gdy Księżyca ubywa, i zostaje patronką sfery podziemnej. Znak symbolizuje również mitologiczne trzy siostry przeznaczenia kierujące cyklem człowieczych narodzin, życia i śmierci. Przedstawia wielkie misterium umierania i odradzania.

oksydowane srebro próby 925
szerokość: 38 mm; wysokość: 30 mm

Spraw sobie Bogini Księżyca, srebro w CzaryMary.pl

Recenzje:

Agnieszka Z. 2010-10-26
Zakupiony przedmiot w pełni spełnia moje oczekiwania. Szybka i sprawna obsługa. Polecam
Ocena: 5

Jankowska J. 2011-06-13
Jestem bardzo zadowolona z przesyłki jak i samego wisiorka. Jestem częstym klientem sklepu Czary Mary i nigdy mnie ten serwis nie zawiódł. Pozdrawiam.
Ocena: 5

Joanna M. 2011-07-01
Wisior Bogini przyciagnal moja uwage od razu. Jednak doznalam rozczarowania po otwarciu paczki. Spodziewalam sie ujrzec blyszczace srebro, jak na zdjeciu, tymczasem zawieszka byla czarna, jakby spalona i luszczaca sie, gdy probowalam usunac czarna warstwe. Zajelo mi duzo czasu i wysilku, zeby wisior byl taki, jakiego oczekiwalam. Rozumiem, ze srebro bylo oksydowane, ale w tym przypadku zdjecie blyszczacego srebra wprowadza klientow w blad.
Ocena: 4

Gabriel D. 2012-04-10
Czy jest ten symbol w wersji mosiężnej? Nie mogę nosić srebra niestety.
Ocena: 5


Bogini Księżyca, srebro