Amulety i Talizmany dla każdego

 

Smok długi - wisior

Smok długi - wisior

Przyciąga szczęście, sukces, pomyślność w życiu osobistym i zawodowym. Wzmaga koncentrację, działa ochronnie, dodaje siły i odwagi. Smok to stróż bogactwa i wiedzy. Wyraża czujność, opiekę, męstwo, gotowość. Pokonanie smoka wyrażało zwycięstwo nad pierwotnymi siłami natury. W Chinach chodziło zawsze o smoka ujarzmionego, którego potęgę człowiek wykorzystał dla własnego dobra.

Długość: 4,2 cm

Smok jest wykonany ze srebra, pr 0925

Spraw sobie Smok długi - wisior w CzaryMary.pl

Recenzje:

Hanna S. 2008-01-07
Elegancki, ładnie wykończony. Idealny na prezent dla osoby spod znaku smoka.
Ocena: 5

Norbert Ś. 2008-06-17
Wisior ten córka kupiła dla przyjaciółki. Od czasu zakupu koleżanka nosi go codziennie. Córka również uważa, że przyjaciółce jakby przybyło dzięki niemu odwagi. Smok ten wykonany bardzo solidnie.... A więc gorąco polecam :)
Ocena: 5

Joanna M. 2008-09-18
Zapewniam, iż zamówiony przeze mnie wisior Smok długi jest identyczny jak na umieszczonym zdjęciu , porządnie wykonany ze srebra, jest super!. Zapewniam , że sprzedający ze sklepu "ćzary Mary" są godni zaufania. Cała tranzakcja zakupu przebiegła bez żadnych problemów. Polecam.
Ocena: 5

Grażyna B. 2009-03-26
Witam serdecznie! Towar rewelacyjny, przesyłka błyskawiczna, kontakt przemiły!
Ocena: 5

Marlena K. 2009-09-21
Jestem zadowolona z kupna tego wisiorka "SMOK", tym bardzie, że jest to mój znak zodiaku - chiński. Rozmiarami jest odpowiedni. Dziękuję za przesyłkę, chociaż nie ukrywam że długo na nią czekałam Dziękuje Pozdrawiam Marlena
Ocena: 5


Smok długi - wisior