Amulety i Talizmany dla każdego

 

Oko Horusa z kamieniem

Oko Horusa z kamieniem

Egipski amulet odbijający tzw. Złe spojrzenie. Chroni przed zawiścią, zazdrością, złorzeczeniem. Odrzuca złą energię wysyłaną przez innych ludzi. Oko Horusa to jeden z najskuteczniejszych symboli ochronnych, stosowany w staroegipskich sztukach uzdrawiania i energetycznej ochrony. Prawe oko Horusa było odpowiedzialne za aktywność i przyszłość, a lewe za pasywność i przeszłość. Razem stanowią symbol wszechwiedzy. Oko Horusa chroni przed złym spojrzeniem, pomaga zachować zdrowie, odnowić siły witalne, wzmocnić siły twórcze, mobilizuje do aktywności, pomaga spojrzeć na wszystko z różnych punktów widzenia.


Materiał: srebro próby 925
Wymiary: długość 26mm, szerokość 40mm

Kup Oko Horusa z kamieniem w CzaryMary.pl

Recenzje:

Agnieszka B. 2010-03-25
Witam,polecam wisior ''Oko Horusa'',który jest starannie i solidnie wykonany a przede wszystkim ma imponujący wygląd.Można go nosić jako talizman(tak jest w moim przypadku)lub jako biżuteryjną ozdobę.Co do jakości usług sklepu-nie mam żadnych zastrzeżeń,jestem zadowolona:-).
Ocena: 5

Paweł B. 2011-07-18
Musiałem co prawda czekać trochę na sprowadzenie Oka Horusa, ale generalnie jestem zadowolony ze świadczonych usług. Polecam.
Ocena: 5


Oko Horusa z kamieniem