Amulety i Talizmany dla każdego

 

Wisior Podwójne Szczęście - złoto

Wisior Podwójne Szczęście - złoto

Znak podwójnego szczęścia jest potężnym symbolem, sprzyjającym poważnym planom małżeńskim, a także zapewniającym długotrwałe szczęście już po zawarciu związku małżeńskiego.

Z tego powodu właśnie istnieje mnóstwo biżuterii, w której pojawia się motyw podwójnego szczęścia.

Ci, którzy ją noszą, są przekonani, że przyniesie im radość i szczęście. Jeżeli pragniesz szczęścia w miłości i udanego związku, noś pierścionki, wisiorki i kolczyki z takim motywem.

Symbol wykonany jest ze złota próby 585

Spraw sobie Wisior Podwójne Szczęście - złoto w CzaryMary.pl

Recenzje:

Maja A. 2008-01-14
Wisiorek śliczny! Waży ok 1,9 g. Naprawdę wspaniale prezentuje się na łańcuszku. Wszystkim chętnym i zainteresowanym polecam. Dobrze było by aby podawane były wagi przedmiotów złotych. Podana jest cena za 1 g. gdyby była podana przybliżona waga produktu, klient mógłby obliczyć sobie rzeczywiste koszty zakupu.
Ocena: 5

Maja A. 2008-06-25
Zakupiłam ten wisiorek na początku roku. Noszę go na złotym łańcyszku cały czas. Jest bardzo ładnie i starannie wykonany. Jest oryginalną i łądną ozdobą, ale chyba też posiada jakąś moc bo maju doczekałam się oświadczyn :)
Ocena: 5

Hanna B. 2008-12-02
Jestem baaaaaaaaaaaaaaaaaardzo zadowolona!!!!!!!!!!!! Wisiorek jest prześliczny i spotkał się z całkowitą akceptacją osoby obdarowanej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ocena: 5


Wisior Podwójne Szczęście - złoto