Amulety i Talizmany dla każdego

 

Pierścień Atlantów - złoty

Pierścień Atlantów - złoty

Uwaga! Nasze srebrne i złote pierścienie produkowane są przez Firmę Ciszak - najbardziej renomowanego producenta sprzętu radiestezyjnego i ezoterycznego. Pierścienie od Ciszaka to 100% jakości!

Tajemniczy pierścień zwany Atlantem, wykonany z asuańskiej kamionki znalazł w końcu XIX stulecia w grobowcu w Dolinie Królów egiptolog markiz d'Agrain. Odziedziczył go Andre de Belizal, wybitny radiesteta i genialny pionier badań nad falami form i ON odkrył jego zadziwiające właściwości.

De Balizal nie dotarł jednak do sedna jego tajemnicy, która zapewnia posiadaczowi pierścienia niewytłumaczalną nietykalność, chroniąc ja przed każdą niewidzialna agresją pochodzącą z zewnątrz. Szereg doświadczeń tylko upewnił Balizala, że siłą sprawczą są i w tym wypadku fale kształtu, fale emitowane przez pewne uprzywilejowane formy, które mogą stworzyć barierę ochronną nie do pokonania. Taka bariera może zatrzymać lub zneutralizować wszystkie oddziaływania zewnętrzne, mogące zakłócić atmosferę domu, mieszkania, firmy, czy równowagę (zdrowie, powodzenie, szczęście) przebywającej tam osoby.

Noszony na palcu, pierścień Atlantów zapewnia taką ochronę osobistą właścicielowi, natomiast umieszczony w formie rozwiniętej w mieszkaniu ochrania jego domowników oraz całe mieszkanie, jednocześnie wykazując wspaniałe właściwości jako odpromiennik szkodliwego promieniowania. Jedną z bardziej znanych osób, która się o tym przekonała, był Howard Carter. Być może dzięki noszeniu kopii pierścienia Carter jako jedyny wyprawy penetrującej grobowiec Tutenchamona dożył sędziwego wieku. Pozostali zmarli śmiercią nagłą i w wielu przypadkach przedwczesną.

A oto co pisał na temat tajemniczego pierścienia sam Andre de Belizal:

"Właściwości tego pierścienia są nadzwyczajne. Nie mogę ich tu szczegółowo wyliczyć, gdyż byłoby to zbyt długie i wykraczałoby poza nasz temat. Powiem tylko, że skuteczność jego działania objawia się z druzgocącą oczywistością w trzech dziedzinach: w dziedzinie ochrony, uzdrawiania i intuicji.
Pierścień chroni przed niebezpieczeństwami i uodparnia na wpływy i uroki wszelkiego typu (czy są one spowodowane przyczynami geofizycznymi, zakłóceniami atmosfery wibracyjnej, czy nawet jakąś klątwą, czarami, urokiem, magiczną agresją...).
Drugą właściwością pierścienia jest zdolność uzdrawiania. Nie chodzi oczywiście o uzdrawianie zaburzeń czy ran czysto organicznych, ale o przywracanie pewnych funkcji, które uległy zaburzeniom, jak również o zlikwidowanie bólu, który jest ich konsekwencją.
Trzecia właściwość pierścienia jest jeszcze bardziej tajemnicza; pierścień pozwala osobie będącej w jego posiadaniu na niezbadane kontakty z rzeczywistością, odnośnie której, jak do tej pory, jedynie zjawiska metafizyczne dostarczyły nam nielicznych informacji. Osoba nosząca pierścień staje się wrażliwa na pewne przesłania, których nigdy nie mogłyby odczuć w inny sposób - co zresztą trudno jest pogodzić z nietykalnością poprzez izolację, jaką pierścień zapewnia wobec wszystkich zewnętrznych wpływów. Doświadczenia w tej dziedzinie nadal trwają i z pewnością czeka nas niejedna jeszcze niespodzianka. Co do mnie, to myślę, że wielki kapłan Jua używał swego pierścienia, jako dość osobliwego bezkablowego telefonu, by porozumieć się z pozostałymi członkami tego samego wtajemniczenia. Kapłani faraonów, z pewnością spadkobiercy mitycznych sekretów Atlantów, znali niesłychanie tajemnicze metody, jakie awangardowa nauka nowoczesna zaczyna dzisiaj dopiero na nowo odkrywać za pomocą innych sposobów. Pierścień, którego właściwości przestudiowałem z takim zainteresowaniem, wydaje mi się najpotężniejszą znaną podporą telepatii.
W każdym razie skuteczność jego nie pochodzi ani z materiału, z którego jest wykonany, ani z jakiegokolwiek "ładunku", magnetycznego czy psychicznego, religijnego czy magicznego; nie jest ON uosobioną pięcioramienną gwiazda, ani namagnesowanym talizmanem, ani poświęconym medalionem, ani sakramentem, ani fetyszem: nie ma ON nic wspólnego z mniej lub bardziej obiecującymi "wynalazkami", z amuletami wymyślonymi przez ludowe zabobony lub ezoteryzm snobów... .Pierścień ten jest miejscem i formułą (czego bezskutecznie poszukiwał Arthur Rimbaud) jednego z najbardziej zadziwiających cudów fizyki mikrowibracji: cudem, którego "fale kształtu" są niewidzialnymi agentami."

Szersze opracowanie działania pierścienia zostało zawarte w książce Leszka Mateli "Sekrety pierścienia Atlantów" - do kupienia także u nas.


INSTRUKCJA STOSOWANIA PIERŚCIENIA ATLANTÓW

Pierścień Atlantów zapewnia jego posiadaczowi trudną do wytłumaczenia nietykalność i chroni go przed każda niewidzialną agresją pochodzącą z zewnątrz. To właśnie fale kształtu emitowane przez pierścień tworzą taką barierę ochronną, która może zatrzymać lub zneutralizować wszystkie oddziaływania zewnętrzne, mogące zakłócić także atmosferę domu i przywrócić zachwianą równowagę przebywającej w niej osoby.

Pierścień Atlantów tworzy wokół ciała energetyczną tarczę ochronna, a osoby noszące ten pierścień są mniej wrażliwe na choroby i czują się znacznie lepiej.

Pierścień może być noszony na dowolnym palcu każdej ręki nie należy go odstępować innej osobie, gdyż od początku jest związany z właścicielem.


Skuteczność działania pierścienia objawia się w trzech dziedzinach, a mianowicie:

  • pierwsza to ta, że pierścień chroni jego posiadacza przed niebezpieczeństwami i uodparnia na wpływy negatywne wszelkiego rodzaju,
  • drugą właściwością pierścienia jest jego zdolność uzdrawiania, czyli przywracania pewnych funkcji, które uległy zaburzeniom, a jednocześnie likwidowania fizycznego bólu,
  • trzecia właściwość to ta, że osoba będąca w jego posiadaniu staje się wrażliwa na pewne przesłania, których nie nigdy nie mogłaby odczuć w inny sposób.

Tak więc pierścień Atlantów zapewnia człowiekowi pełną izolację wobec wszystkich zewnętrznych wpływów i uważany jest za najpotężniejszą podporę telepatii.

Posiadamy wszystkie rozmiary pierścienia w ofercie (od 8 do 38). Składając zamówienie proszę podać rozmiar pierścienia - wpisz tą informację w miejscu na komentarze do zamówienia. Jakie są rozmiary? - kliknij tutaj. Pierścienie są ze złota pr 585.

Ostateczna cena jest ustalana po wykonaniu pierścienia. Na dzień 09.06.2011 roku cena 1 grama złota to 188 zł. Zapytaj o aktualną cenę złota.

Podana cena jest za pierścień o wadze 11 gram (rozm.14-15)

Czas realizacji do 2 tygodni.

Aby móc zrealizować Państwa zamówienie prosimy o dokonanie przedpłaty 300zł na nasze konto (otrzymają je państwo po złożeniu zamówienia).

Do pierścienia dołączamy ulotkę informująca jak samemu określić biegunowość pierścienia (jest znaznaczona na pierścieniu) (pierścień działa najlepiej, jeśli noszony jest biegunem dodatnim do ciała).

Spraw sobie Pierścień Atlantów - złoty w CzaryMary.pl

Recenzje:

prawda o. 2006-11-01
Pierścień atlantów to niebezpieczny pogański amulet szczególnie tępiony przez egzorcystów. Jest bardzo niebezpieczny dla osoby, która go nosi, choć zazwyczaj jego złe działanie objawiam się dopiero po pewnym czasie. Ma silne związki z satanizmem i satanistyczną organizacją new age. Pod pozorem uwolnienia od chorób i niebezpieczeństw zewnętrznych wciąga człowieka w sferę działania sił zła, niezależnie od tego, czy osoba nosząca pierścień jest tego świadoma czy nie. Jest zakazany przez Kościół Katolicki jako wrogi zbawieniu człowieka i Chrystusowi.
Ocena: 1

Andrzej P. 2007-01-13
A mnie czasem pierścień pomaga, można wierzyć lub nie. jeżeli nie, to zapewniam, że nie szkodzi ;D Co do pana jezusa chrystusa, to dzisiaj byłby leczony na tzw. schizofrenię, tylko nie wiem jaką odmianę. A jeżeli był bodhisatwą to Świat (dzisiejszy) nie znałby takiego. Pierścionek polecam. Jest b, ładny i jeszcze coś.. .
Ocena: 5

Dorota B. 2008-01-22
Jestem bardzo zadowolona z zakupu w Państwa sklepie. Realizacja mojego zamówienia pozwoliła mi spełnić marzenia o posiadaniu pierścienia. Jest idealny, taki jak ma być, nie oszukany. Polecam zakupy u Państwa wszystkich zainteresowanym tematem.
Ocena: 5

Karolina M. 2009-03-27
Nie obchodzi mnie co zakazuje lub nie zakazuje mafia mieniąca się urzędnikami Pana Boga i Jezusa Chrystusa. Ten mandat już dawno stracili w momencie, gdy zapłonął pierwszy stos z heretykiem lub czarownicą ( whatsoever!). Z całą pewnością przeszli na stronę Szatana, gdy wymordowali niewinnych ludzi w Jerozolimie i Konstantynopolu, zdradliwie gwałcąc i mordując innych chrześcijan, którzy nie chcieli podporządkować się sodomitom, pederastom i erotomanom w tiarach papieskich w Rzymie. Jak ktoś taki może zakazywać noszenia pierścienia przez kogoś, kto WYELIMINOWAŁ urzędowo umysłów ludzkich drugie przykazanie Boskie. A czymże są te "objazdowe" obrazy maryjne, do których ( bo przecież nie do Boga!) modlą się setki oczadzonych prostaczków?! A co z medalikami, szkaplerzami, wodą święconą, figurkami świętych, przed którymi Istoty Stworzone Na Obraz i Podobieństwo Boga klękają lub padają na twarz?! Bóg, mieszkający w Każdym z Nas zmuszony jest korzyć się i leżeć plackiem przed kawałkiem gipsu , pomalowanego płótna lub drewna?! Tak, że...facet!!! spadaj z tymi zakazami. W XXI wieku to nie działą!
Ocena: 5

Karolina M. 2009-09-08
Jestem ciekaw w której z Ewangelii Chrystus mówi o pierścieniu Atlantów? Niektórzy tutaj wydają się mieć stałą łączność radiową lub komórkową z Panem Jezusem i bredzą o zakazach, podczas gdy Bóg zabronił kategorycznie sporządzania swego wizerunku i innych "bałwanów" i "cielców" typu figurki, obrazy czy nawet relikwie....przed którymi "owieczki i barany" klękają, modlą się do nich, całują itd. Zaiste to jest prawdziwy podszept Szatana! To znaczy oddawanie czci dziełom rąk ludzkich, całowania obrazów i figur.... a także czczenie relikwi typu palec św. Franciszka czy też sandał JPII
Ocena: 5


Pierścień Atlantów - złoty