Amulety i Talizmany dla każdego

 

Pentagram runiczny - pozłacany

Pentagram runiczny - pozłacany

Pentagram wpisany w koło zawierające 24 znaki runiczne promieniuje dwoma kolorami: złotym i fioletowym. Dzięki temu stanowi jeszcze potężniejszą niż zwykły pentagram ochronę na płaszczyźnie mentalnej (duchowej) i emocjonalnej. Jest barierą nie do sforsowania dla energii osób zmarłych, różnych bytów, pasożytów i wampirów energetycznych.

(srebro pr. 925; śr. ok. 30mm, pozłacany 24 kar złotem)

Recenzje:

Sylwia J. 2008-12-15
To naprawdę działa ten kto ma pojęcie - bedzie wiedział. Polecam gorąco!!!
Ocena: 5

dariusz j. 2009-03-07
Witam na początku maila chciałbym oświadczyć że byłem sceptycznie nastawiony do tego typy rzeczy , jednak już w pierwszym tygodniu użytkowania dało odczuć się jego moc - i to profesjonalne wykonanie - zasłużona 5
Ocena: 5

Robert L. 2010-04-17
To że jest piękny, to widać na zdjęciu. Kupując go nie chodziło mi o jego urodę. Jego przeznaczenie to moja ochrona, i tu trafiłem w dziesiątkę. Ten Pentagram po odpowiednim dostrojeniu naprawdę ma moc. On naprawdę działa. Jestem i czuję się bezpieczny. Polecam szczególnie zagubionym i zniewolonym duszom.
Ocena: 5

ZENON J. 2010-11-22
pentagram runiczny jest bardzo ładny jest estetycznie wykonany,przesyłka była odpowiednio zapakowana i w określonym w zamówieniu czasie dotarła pod wskazany adres
Ocena: 5

Marek S. 2010-12-31
W zasadzie nie mam żadnych zastrzeżeń poza tym, że w miejscu mocowania zawieszenia pentagram szybko się przeciera. Nie posiadam absolutnie żadnej wiedzy jubilerskiej więc nie wiem czy tak ma być czy nie. Poza tym jakość wykonania zadawalająca, nie jest idealnie ale napewno dużu lepiej niż w przypadku zakupów na małym stoisku na rynku jakiegoś większego miasta. Jedynie czas oczekiwania na dostarczenie paczki stosunkowo długi ale jakimś wielkim problemem to nie było. Osobiście zakupu dokonałem z pobudek czysto estetycznych, więc nie będę się wypowiadał na temat działania duchowego tego symbolu, szczególnie biorąc poduwagę, że w części składa się ze złota. Nie miałem jakichś szczególnie przykrych doświadczeń przed zakupem, jak również nie odczułem absolutnie żadnej zmiany po założeniu pentagramu, co oczywiście nic nie znaczy. Mam naturalną odporność na wszelkie sprawy natury duchowej, mimo otwartego umysłu, stąd brak subiektywnych odczuc z mojej strony.
Ocena: 4

Iwona A. 2011-04-19
Bardzo jestem ja i osoby przeze mnie obdarowane są zadowolone
Ocena: 5


Pentagram runiczny - pozłacany