Amulety i Talizmany dla każdego

 

Triskel, pozłacany

Triskel, pozłacany

Chroni przed nieszczęściem i wszelkim złem! Jeden z najstarszych i najmocniejszych symboli ochronnych - symbol słońca. Pomaga wydobyć wewnętrzną mądrość i zmieniać swoje życie na lepsze - także duchowe.

(srebro pr. 925 śr. 25 mm, pozłacane 24 kar złotem "włoskim")

Kup Triskel, pozłacany w CzaryMary.pl

Recenzje:

Jagoda S. 2011-06-07
Jest piękny:))) Miałam już z nim ciekawą przygodę. Zgubiłam w domu obrączkę z karneolu, co mnie bardzo rozzłościło, ponieważ podejżewałam, że została mi skradziona. Gdy odpakowałam przesyłkę i położyłam na moim stoliku Triskel, a następnie wzięłam go do ręki okazało się, że pod serwetą, pod tym miejscem gdzie wcześniej kładłam Triskel, leży coś twardego - to była moja zagubiona obrączka. Radość moja była ogromna. Ktoś powie przypadek, może, ale gdy kładłam tam Triskel niczego pod serwetą nie było. A na drugi dzień założyłam go na szyję, w moje urodziny - czyli dzisiaj - i zgłosili się kupcy mieszkania, którzy wręcz o nie rywalizują ze sobą, chociaż wcześniej popyt był mały. Mnie SŁOŃCE przyniosło szczęście:))) Polecam gorąco.
Ocena: 5

Jagoda S. 2011-06-28
Jest śliczny, bardzo starannie wykonany. Jak sadzę niesie słońce i radość do serca:))) Dostawa bez zarzutu, jak zwykle sklep polecam i pozdrawiam:)))
Ocena: 5


Triskel, pozłacany