Amulety i Talizmany dla każdego

 

Serafin - posłaniec boski ratujący z każdej opresji

Serafin - posłaniec boski ratujący z każdej opresji

Serafin - dusza i wsparcie osoby bliskiej - posłaniec boski ratujący z każdej opresji
Materiał: Stop metali kolorowych
Rzemyk gratis!!!

Recenzje:

Karolina W. 2006-06-21
Hebrajski rzeczownik sârâp zwykle łączony jest z czasownikiem sârap (palić się, płonąć). W ten sposób sugerowano, że serafy to istoty mające jakiś związek z ogniem (powstały z bezdymnego ognia). Serafy (i pokrewne im cheruby) nie pełniły funkcji posłańców Bożych (aniołów), być może dlatego, że ich niezwykły wygląd mógłby niepotrzebnie przerażać ludzi. W tradycji chrześcijańskiej otrzymały w hierachii aniołów drugie miejsce, po archaniołach, przed cherubinami. Przedstawiano je na ogół jako istoty ludzkie z sześcioma skrzydłami. info. z : http://pl.wikipedia.org/wiki/Serafy
Ocena: 3

hieronim s. 2008-03-31
Atrakcyjna stylizacja artefaktu o charakterze angelicznym; co do dzialania -na voodoo nie pomaga, mam zamiar zakupic srebny lancuszek, bo rzemien po jakims czasie sie przetrze. Jezeli zdarzy sie jakis fenomen niezwlocznie poinformuje Was aby zaznajomic ewentualnych klientow.
Ocena: 5

Agnieszka P. 2008-09-26
przesyłka doszła w ciągu 2 dni, bardzo sprawnie. wisiorek jest bardzo ładny choć maciupki, mam nadzieję że spodoba się osobie, która zostanie obdarowana... i że Serafin będzie ją strzec :)
Ocena: 4

Agnieszka P. 2008-10-12
przesyłka bardzo sprawna. Serafinek śliczny choć maciupki. Spodobał się osobie obdarowanej. czym dłużej sie na niego patrzy tym wydaje się ładniejszy. ja, osobiście widzę także 2 inne postacie aniłów. amulet ma w sobie Coś.
Ocena: 4

Malgorzata T. 2011-02-17
Świetny wisiorek, pięknie wykonany i...wiem,ze już działa :)) Polecam.
Ocena: 5

Lukasz D. 2009-04-09
Ladny wisiorek, nie mam zadnych zastrzezen prucz tego ze dluga dostawa.
Ocena: 5

Marcin S. 2009-11-11
Wisiorek jak najbardzej mi sie podoba, najwyższa jakość za małę pieniążki, podobmnie jak inne które już zamawiałęm. Polecam zakupy na tej stronie, bo robienie ich tutaj to czysta przyjemność.
Ocena: 5

Grzegorz O. 2009-11-18
To jest doskonały i tani prezent dla kobiety i mężczyzny polecam.
Ocena: 5

Ewa R. 2010-08-25
Dziś dostałam przesyłkę, byłam mile zaskoczona, doskonale nadaje się na miły upomonek dla bliskiej osoby! Fajnie wykonany... Polecam:)
Ocena: 5

Małgorzata P. 2010-12-20
Mały, skromny, dobrze wykonany. Sympatyczna przywieszka i przy okazji ratuje z każdej opresji. Można się czuć bezpieczniej bo, wiara czyni cuda.
Ocena: 5

Małgorzata K. 2011-01-04
Polecam na prezent dla najbliższych. Gdy Serafin czuwa można spać spokojnie. Polecam.
Ocena: 5

Dawid Ś. 2011-11-24
Bez szału. Kupiłem dwa- w jednym z nich zerwała się ta łezka do zawiązywania. Dlatego tak niska ocena.
Ocena: 2


Serafin - posłaniec boski ratujący z każdej opresji