Amulety i Talizmany dla każdego

 

Inteligencja - rozbudza talenty i zdolności intelektualne

Inteligencja - rozbudza talenty i zdolności intelektualne

Znak potęgujący zdolności intelektualne, talenty, inteligencję
Materiał: Stop metali kolorowych
Rzemyk gratis!!!

Recenzje:

Magdalena G. 2006-11-24
Wygrałam ten amulet w konkursie na recenzję i musze powiedzieć, że coś mnie do niego ciągnie od samego początku. Amulet ma inskrypcje na obu stronach, wygląda ciekawie jako ozdoba, ale ja noszę go, gdy się ucze. Myślę, ze to jeden z ciekawszych amuletów, z którym osobiśćie wcześniej się nie zetknęłam. Byłby miłym upominkiem dla maturzysty :)
Ocena: 5

Seweryn J. 2007-11-11
ładniutki amulet z rzemykiem.hmm albo mi sie wydaje albo rzeczywiście stałem się inteligentniejszy po założeniu amuletu i noszenia go na szyi.
Ocena: 5

Patrycja L. 2009-02-12
polecam! super wykonany, tanio i szybko:) teraz tylko korzystać z działania tego amuletu ;)
Ocena: 5

Paulina B. 2009-03-15
Amulet jest pięknie wykonany... Co do "mocy" amuletu, to zachowam dla siebie... Jeśli chodzi o przesyłkę rownież jestem zadowolona (świetnie zapakowane...:)) Ogolnie rzecz biorąc - polecam CzaryMary
Ocena: 5

Joanna J. 2009-05-26
Dopiero dzisiaj otrzymałam paczkę. Była tak zapakowana że bardzo krucha rzecz by w niej przetrwała ciężką podróż. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Teraz czekam na efekt;), jak tylko poczuję to coś ;) to napiszę, jak na dziś daję 5 :))
Ocena: 5

Joanna J. 2009-06-11
Kupiłam i... jestem bardzo zadowolona. Dzięki niemu poprawiłam angielski z 3 na 5 co jest_było_ nielada wyczynem ponieważ mam baardzo surowego prof. Poprostu wszystko łatwiej wchodziło mi do głowy. Jestem już nieco wyczulona na naładowane energią rzeczy i to czuć;). Działa bez wątpliwości, polecam wszystkim;))))!!! Świetnie zapakowany i dotarł w ciągu kilku dni.
Ocena: 5

Aneta M. 2009-09-14
działa działa. pomaga się skupić. zebrać myśli. pomaga w przyswajaniu wiedzy i w dalszym przetwarzaniu jej. a obsługa sklepu ----___ szybka realizacja. zadnych problemow ani technicznych ani realizacyjnych - goraco polecam.
Ocena: 5

Michał S. 2010-12-06
Towar zgodny z opisem ;] Jednak lepiej takie rzeczy nosić na złocie ;]
Ocena: 5

Katarzyna Ś. 2010-12-15
Niesamowity ;) Jestem z niego naprawdę zadowolona, pomaga się skupić, zebrać myśli i nauka łatwiej przychodzi. Jeśli chodzi o samą przesyłkę to szybka, towar przede wszystkim solidnie i ładnie zapakowany. POLECAM ;))
Ocena: 5

Katarzyna L. 2011-02-08
zakupilam w internetowym sklepie talizman, jestem zadowolona z prioduktu, przesylke otrzymałam w miare szybko, w stanie nienaruszonym, polecam zakupy w sklepie czary mary.
Ocena: 5


Inteligencja - rozbudza talenty i zdolności intelektualne