Amulety i Talizmany dla każdego

 

Krzyż ankh z laską, srebro

Krzyż ankh z laską, srebro

EGIPSKI KRZYŻ ANKH

Wywodzi się z Atlantydy, skąd po zagładzie kontynentu dotarł do Egiptu. Prawdziwy Krzyż Ankh posiadający olbrzymią moc, definiowany jest jako symbol reprezentujący Fizyczne i Wieczne Życie.

Przedstawiony Krzyż Ankh nie ma nic wspólnego ze współczesnymi amuletami, czy ozdobami biżuteryjnymi, stylizowanymi na krzyż zakończonymi u góry pętlą. Podobnie jak Pierścień Atlantów jego historia niknie w mrokach dziejów. Do Egiptu przywędrował w okresie predynastycznym, na długo przed powstaniem piramid. Był atrybutem boskiej siły twórczej, a jego nazwa oznacza „Życie”.

Oferowany oryginalny Krzyż Ankh wykonany został na podstawie najstarszych jego wizerunków ukrytych w podziemiach świątyń egipskich i datuje się na około 5000 lat przed powstaniem piramid, a więc z czasów, gdy w Egipcie panowali bogowie-potomkowie Atlantów. Na swej powierzchni zawiera dżety i laskę Ozyrysa. Późniejsi egipscy bogowie często byli przedstawiani trzymając go w ręku za pętlę, lub mieli zawieszony na piersi. To egipski Czas Początku.

Dżety utożsamiane są z kolumnami podtrzymującymi niebo, pobierającymi kosmiczną energię. Przeważa jednak pogląd, że są urządzeniami wytwarzającymi wibracje mogące zmieniać częstotliwość i amplitudę drgań, wykorzystywanymi między innymi do manipulacji grawitacją za pomocą dźwięku. Warto zauważyć, że korona Ozyrysa jest podobnie zbudowana.

Krzyż egipski Ankh jest kształtem mocy i modelem dżetu. Szyb pionowy w Komorze Królewskiej w Wielkiej Piramidzie jest również zbudowany jako dżet. Być może pojęcia techniczne zatarł czas, ale najprawdopodobniej były to urządzenia wytwarzające nieznaną nam energię oraz jako grawitacyjne rezonatory mocy. W tradycji dynastycznej przetrwały jako wzór egipskich kolumn i pilastrów.

Na krzyżu znajduje się również „Laska Ozyrysa” będąca promiennikiem tajemniczej siły, zwanej w starożytnych Indiach „vril” - zdolnej razić i niszczyć wroga, ale także promieniować boską energią neutralizująca zło płynące od wroga. Podobnej laski używał, według Biblii, Mojżesz aby razić wrogów lub zatrzymać wody Morza Czerwonego podczas ucieczki Żydów z Egiptu. Laska zakończona jest symbolicznym wyobrażeniem głowy ptaka emanującego energię życia. Na górnym pionowym ramieniu krzyża jest wyobrażenie bogini Izis emanującej i przyjmującej miłość. Połączenie promieniowania kształtu krzyża z atrybutami laski Ozyrysa i dżetów powoduje niezwykłe właściwości energetyczne krzyża.

Jako symbol dawania i podtrzymywania życia Ankh jest typowo utożsamiany z rzeczami materialnymi jak woda (w Egipcie wierzono że woda regeneruje życie), powietrze, słońce, jak również z bogami, którzy często przedstawiani są z tym symbolem. Egipscy królowie także byli często utożsamiani z Ankh jako jego posiadacze (niosący życie swego ludu) lub dający Ankh (strumień Ankh) poprzez Bogów. Ankhi były robione z metali: złota, srebra i miedzi oraz gliny i drewna. Zwykle noszone były jako amulety życia i umieszczane na mumiach by doenergetyzowować wskrzeszanego ducha. Bogowie i Królowie często są ukazywani ze znakiem Ankh, co odróżniało ich od zwykłych śmiertelników. Ankh symbolizował wieczne życie i dawał nieśmiertelność komuś, kto go posiadał. Wierzono, że energia emanująca z Ankh może być absorbowana przez osobę mającą z nim kontakt.

Ankh jest liną, przewodnikiem dla Boskiej potęgi życia która przenika Wszechświat. Amulet jest potężnym talizmanem chroniącym noszącego przed złymi siłami degeneracji i upadku. Zaokrąglony Ankh trzymany ręką za pętlę był noszony przez egipskich bogów. Był utożsamiany z Isis i Ozyrysem we Wczesnym Okresie Dynastycznym. Zaokrąglona część Ankh reprezentuje także kobiecy aspekt lub Łono, podczas gdy wydłużona część przedstawia aspekt męski lub Fallusa. Te dwa święte aspekty splatają się ze sobą i czynią życie. Z powodu swego potężnego wyglądu, Ankh był używany w wielu religiach i rytuałach które wiązały się z królewskością. Zaokrąglony koniec symbolizował też wieczne życie, a krzyż poniżej plan materialny. Ankh jako podobny kluczowi reprezentuje też klucz do wiecznego życia po śmierci. Przetrwał jako ikona posiadająca mistyczną potęgę aż do początków chrześcijaństwa.

Energia emanująca z krzyża Ankh może być pochłaniana w bezpośredniej bliskości. Służy ON jako antena albo przewodnik dla boskiej siły dostarczającej energii życia, która przenika Wszechświat. Amulet jest potężnym talizmanem , który zaopatruje tego, kto go nosi w ochronę przed siłami zła, upadkiem, destrukcją i niebezpieczeństwem.

Z powodu swojego potężnego działania był używany w rozmaitych religijnych rytuałach aż do
czasów chrześcijaństwa koptyjskiego. Poprzez siłę oddziaływania łączy się z Bogiem i jego dobroczynną siłą. Dziś nadal jest jednym z symboli religijnych, również w chrześcijańskim kościele koptyjskim. Krzyż swymi czterema ramionami pobiera i rozprzestrzenia dobrą energię Kosmosu, wzmaga dopływ i przepływ pól bioenergii. Dżety działają jako wzmacniacze przenoszące bioenergię ku głowie poprzez wszystkie czakramy, filtrując równocześnie dopływ energii destrukcyjnych, a tym samym wzmacniają organizm i jego siłę życiową. Mając właściwości „zmniejszające grawitację” powodują łatwiejsze przemieszczanie się energii. Laska Ozyrysa odpromieniuje złą energię z organizmu, ale również wypromieniowuje skumulowaną energię przeciw zagrożeniom i wrogom, działając w momentach zagrożenia jako broń ochrona duchowa. Izis zapewnia harmonię wewnętrzną w sferze uczuć, miłości i łagodzi konflikty. Opisane działanie kumuluje się jako całość w tak ukształtowanym Krzyżu Ankh.

Atlantycko-egipski Krzyż Ankh współdziała w zwiększeniu mocy energii życia i ochrony przed złym wpływem, z noszonym na palcu Pierścieniem Atlantów. Krzyż najlepiej należy nosić na rzemyku. Jeżeli nosimy na łańcuszku srebrnym lub złotym , to musi ON mieć zapinkę – nie należy zamykać pełnym łańcuszkiem wkładanym przez głowę obiegu energetycznego.,Wprawdzie nasz krzyż jest również gustownym i oryginalnym elementem biżuteryjnym, nie ma jednak nic wspólnego ze znajdującymi się na rynku wyrobami, amuletami czy talizmanami noszącymi tę nazwę.

Opracowano na podstawie prastarych instrukcji egipskich zapisanych hieroglifami przed wielu tysiącami lat.

 

 

Stary, atlandydzki krzyż egipski ANKH

wysokość: 5 cm

waga: ok. 7,00-8,00 gr

materiał: srebro, próba 925

Kup Krzyż ankh z laską, srebro w CzaryMary.pl

Recenzje:

RENATA D. 2007-11-28
Piękny, wart posiadania!! Gorąco polecam, bardzo dobry na prezent.
Ocena: 5

Wojciech R. 2008-01-15
Piękny krzyż. Trochę boję się go nosić. Ma jakąś moc. Nie potrafię ją (moc) zidentyfikować, czy jest dla mnie dobra czy nie.
Ocena: 5

Ewa N. 2008-02-01
Te krzyże są naprawde super... Mam taki jeden i waśnie chcialam poznać jego historie... Polecam warto kupić...;)
Ocena: 5

Dorota R. 2008-04-29
Dziękuję za sprawną i udaną transakcję. Z życzeniami wielu udanych transakcji Dorota.
Ocena: 5

Michał K. 2008-04-29
fachowa obsługa szybka dostawa i towar dokładnie tanki jaki zamówiłem ;) pozdrawiam
Ocena: 4

Ryszard P. 2008-04-11
Krzyż jest świetny, wszystko zgodne z opisem, mogę tylko powiedzieć że serdecznie wszystkim polecam ten sklep!!!!!!!
Ocena: 5

Małgorzata B. 2008-05-26
Krzyż jest rewelacyjny, jeszcze lepszy niż w opisie. Dostarczony bardzo szybko i sprawnie. Polecam wszystkim zakup tego produktu
Ocena: 5

Małgorzata B. 2008-06-10
Moja ocena to same plusy:) Krzyż jest rewelacyjny, nawet lepiej wygląda w rzeczywistości niz na stronie. Jestem bardzo zadowolona z zakupu i wszystkim go polecam, pozdrawiam
Ocena: 5

Dariusz S. 2008-06-13
osobiście muszę powiedzieć jestem zawiedziony wglądem tego krzyża,zdecydowanie na zdjęciu wygląda okazalej.Zwykły wykrojnik o grubości 1 mm w dodatku pozostałości po wykroju.Nie bardzo jest się czym zachwycać.Jedyny plus to przesyłka dostarczona bardzo szybko i starannie zapakowana.Za te pieniądze można natomiast oczekiwać lepszego wykonania.
Ocena: 2

Beata L. 2008-07-13
Szybka dostawa,krzyż dokładnie taki jak zamawiałam.Serdecznie dziękuje i polecam.
Ocena: 5

Beata L. 2008-07-13
Pozdrawiam serdecznie,moja ocena to oczywiście pięć gwiazdek..
Ocena: 1

Jacek D. 2008-07-29
Krzyż jest wspaniały,jakość wykonania bardzo estetyczna. Polecam wszystkim zainteresowanym
Ocena: 4

Ewa B. 2008-08-04
Krzyż przepiękny i DUŻY a to uwielbiam;) Jak zawsze szybka dostawa i dobrze zapakowany. POLECAM!!!
Ocena: 5

Anna W. 2008-08-06
Krzyż jest pięknie wykonany, jestem zadowolona z zakupu. Podoba mi się przygotowana przez sklep informacja o krzyżu Ankh - jest wyczerpująca, ciekawa, wzbogacona ilustracjami, zachęcająca do zakupu.
Ocena: 5

Ewa B. 2008-08-08
Przepiękny krzyż. Duży i wygląda okazale. Szybka i sprawna wysyłka. Jestem Waszą klientką od niedawna ale jestem pod wrażeniem;)
Ocena: 5

MARCIN H. 2008-08-10
EGIPSKI KRZYŻ ANKH jest jeszcze efektowniejszy w rzeczywistości. Jestem bardzo zadowolony z tego wyboru, a widziałem już wiele podobnych ANKH. Ten jest doskonały. Pozdrawiam i Zachęcam do zakupu zainteresowanych tematyką i wierzeniami starożytnego Egiptu.
Ocena: 5

Rafał R. 2008-08-12
Bardzo solidnie wykonany krzyż myślę że każdy kto chce mieć taki krzyżyk powinien wybrać właśnie ten.
Ocena: 5

Michał B. 2008-08-16
Krzyż jest rewelacyjny, jednak bardziej mnie zaskoczyła dostawa... produkt niewiarygodnie szybko dostarczony. POLECAM!!
Ocena: 5

Michał B. 2008-08-27
Krzyż robi ogromne wrażenie. Towar dostarczony blyskawicznie, polecam!!
Ocena: 5

Stanisław C. 2008-09-07
Jestem zadowolony z zakupu. Towar dobrej jakości. polecam
Ocena: 5

Stanislaw M. 2008-09-16
Myślę że wkrótce dane mi będzie napisać cokolwiek na temat Krzyża ANKH z punktu widzenia dynatronika.Jest to dziedzina którą odkrywałem w mozole od 1975 roku,a mimo to nie wiem wszystkiego_. Samo pojęcie ma źródłosłów grecki od słowa dynamis co oznacza moc,dynatronika natomiast jest to Dziedzina i Wiedzy i Możliwości operowania tą(ż) Mocą w rozumieniu Listu,jak się przyjmuje,Ap.Pawła Apostoła i Nauczyciela Narodów do Hebrajczyków (6,5pn),Egipt ma tu szczczególne znaczenie,(Izaj.19,24-25).Niewolno nam jednocześnie zapomnieć że i sam Mojżesz był Wprowadzony w Całą Mądrość Egiptu a przez to był Potężny Słowem i Czynem,(Dz.Ap.7,22!). Strach?Lęk?I temu podobne cechy nie tylko że nie zjednują przychylności Ludzi ale i BOGÓW,(1J.4,18;Ap.21,8!;etc). Krzyż wyrażający mn.Miłość,typu męskiego,Majestatu Przedwiecznego do Odwiecznej Mądrości która wyszła z Ust Jego przezeń stworzona Aktem Jego Woli,(Syr.24,3.9;Prz.8,22-36;etc),Matki Jego Syna,(Iz.7,14;9,5pn;Prz.30,4!;etc) z automatu niczego nie załatwi,ale może stać się inspiratywną Siłą do pracy nad sobą i własną metamorfozą,(Rzym.12,2pn),po prostu by być lepszym Człowiekiem w każdym wymiarze_. Pozdrawiam!Adler [email protected]
Ocena: 5

Kamila L. 2008-10-07
Odkąd kupiłam krzyżyk nie noszę niczego innego na szyi, jest prześliczny :)) Trwale, solidnie wykonany i cudownie prezentujący się :] SERDECZNIE POLECAM!
Ocena: 5

Andrzej P. 2008-11-04
Za mało minęło czasu na ocenę - odpowiem za kwartał ...
Ocena: 4

Aleksander J. 2008-11-07
Piękny Egipski Krzyż bardzo mi się podoba, noszę go stale przy sobie. mam pewne ale... Otóż element łączący Krzyżyk z łańcuszkiem jest delikatny, i trzeba uważać by nie zgubić całego Krzyża.
Ocena: 4

agnieszka r. 2008-11-24
Krzyż jest bardzo ładnie wykonany, choć jak dla mnie zbyt jasny i gładki. Ale to nie problem, oddałam złotnikowi do oksydacji i teraz jest ciemniejszy i wygląda na stary i bardziej szlachetny. Ale to oczywiście rzecz gustu. Szczególnie dobrze wygląda na czarnym rzemieniu. Jestem bardzo z zakupu. Co do oddziaływania... cóż... wiara czyni cuda :)
Ocena: 5

Alina B. 2008-11-26
Witam ..Jestem bardzo zadowolona z zakupu.Mam tylko jedno zastrzeżenie ...wolałabym aby krzyż był mniejszy...a w związku z tym...dyskretniejszy. Chce nosic go stale...a jego wielkośc troche to utrudnia. Poza tym....zarowno forma zakupu, dostawa...była bez zastrzeżeń. Pozdrawiam..wierząc,że będe zagladać do Was stale...
Ocena: 5

Stanisław S. 2008-12-13
Krzyż napewno pożyteczny, pozytywnie oddziałujący na aurę, ale jego wykonanie budzi wiele zastrzeżeń. Przedmioty tego typu powinny być odlewane ze szczególną starannością, gdyż ich funkcjonalność sprowadza się do promieniowania kształtu. Aby ustrzec się przed tego typu uwagami należy dokładnie sprawdzać jakość odbieranych przedmiotów.
Ocena: 2

Jarek M. 2008-12-30
Bardzo potężny talizman. Jestem w pełni zadowolony z zakupu i mogę z całego serca polecać zakupy w tym portalu.:))
Ocena: 5

Mariusz B. 2009-01-07
Jeśli chodzi o dostawę wszystko OK, a sam krzyż wykonany jest bardzo solidnie i zgodnie z opisem. Już sam jego widok ma magiczne działanie. Dziękuję za transakcje, pozdrawiam i wszystkiego dobrego w Nowym 2009 Roku.
Ocena: 5

Piotr D. 2009-01-11
Witam serdecznie. Jestem tu "świeży" ale fachowością i możliwością kontrolowania zakupów u Was jestem naprawdę miło zaskoczony! /.) Krzyż jak już wiele osób potwierdziło piękny, fachowo wykonany i faktycznie - on ma MOC! Jeszcze go nie miałem w rękach a już czułem, że coś się dzieje! Kochani jestem wierzącym i praktykującym katolikiem i troszkę bałem się co będzie, ale teraz wiem, ze to dar tak od Boga jak od istot, które o nas dbają. Od razu gdy go włożyłem na szyje poczułem jak ogarnia mnie przyjemne ciepło, że coś dobrego mnie wypełnia! Widzę, że wszystko w około się zmienia na pozytywnie, jakbym wpływał na otoczenie "kojąco" /.) to naprawdę przyjemne... a o ile częściej mają miejsce sytuacje korzystne dla mnie i innych, w towarzystwie których przebywam. Czuję się wspaniale. Krzyż noszę od piątku wieczorem tj. 9.I.2009r a ile się dzieje! /.P Powiem tez, że dowiedziałem się że tak jak dziś w dzień pełni Księżyca podobno powinno się zdejmować biżuterię Atlantów i wystawiać ją na światło Księżyca w pełni... Zamierzam w najbliższej przyszłości zakupić również Pierścień atlantów. Serdecznie pozdrawiam! Co do wspomnianych istot i opiekunów polecam Plejadian (dostępnych w CzaryMary.pl) oraz "Projekt Cheops" (http://www.projekt-cheops.com/start/) Pa pa!
Ocena: 5

Piotr D. 2009-02-06
Witam, już w pierwszej chwili po założeniu talizmanu odczuwałem jego wielką moc! Nie przerażajcie się gdy po założeniu odczujecie jak gorące ciarki spływają po was od góry w dół, albo "wybuchają" z okolicy piersi emanując na całe ciało. To wspaniałe uczucie! Talizman działa! jeżeli nie wierzysz w jego moc - on za Ciebie nie uwierzy. Nie wierzyć to szczelnie zamknąć się na jego działanie. Tak jest ze wszystkimi przedmiotami tego typu. Pozdrawiam!
Ocena: 5

Piotr M. 2009-02-10
Wykonanie takie sobie, Mógł by być ładniejszy. Lepiej wygląda na załączonym zdjęciu na stronie.
Ocena: 3

Izabela T. 2009-02-24
Kupiłam krzyż Ankh na walentynki dla mojego mężczyzny. Na srebrnym łańcuszku, na jego klacie wygląda pięknie. Mam nadzieję, że przyniesie mu szczęście, ja w to wierzę. Pozdrawiam i zachęcam do zakupu
Ocena: 5

magdlena b. 2009-03-27
Witam serdecznie . EGIPSKI KRZYŻ ANKH tak dokonałam zakupu tego KRZYZA w waszym magicznym sklepiku nozi sie bardzo dobrze. W zasedzie wszystkie rzeczy które tu kupiłam są wyjątkowe tak jak wsz sklepik zawsze jestem zadowolona bo szybko realizujecie zamowienia i jest tu wiele fajnych rzeczy. Pozdrawiam
Ocena: 5

Małgorzata P. 2009-04-05
Krzyż jest bardzo ładny i bardzo dobrze wykonany, jestem bardzo zadowolona z zakupu.
Ocena: 5

danuta c. 2009-04-22
Jak najbardziej jestem zadowolona z tego zakupu.Mam krzyż Atlantów od dawna ,ale ten krzyż jest po prostu silniejszy energetycznie.Wiem o nim wszystko i był mi po prostu niezbędny.Jeśli chodzi o samo wykonawstwo,to powiem,że jest ładnie zrobiony i może zawieszony na szyi śmiało zastąpić biżuterię.Jednak jeśli chodzi o ten produkt,to służy on do innego celu.
Ocena: 5

adam m. 2009-04-28
Krzyżyk by mógł być trochę grubszy, wygląda jak z chipsów ;)
Ocena: 4

adam m. 2009-04-28
Krzyżyk by mógł być trochę grubszy, wygląda jak z chipsów ;P
Ocena: 4

Przemysław B. 2009-06-15
Krzyż jest solidnie i ładnie wykonany. Wiążę się z tajemniczą tradycją egipską, więc jest potężnym znakiem życia i boskiej siły. Ja osobiście odczuwam pozytywne oddziaływanie na organizm człowieka, natomiast nie promieniuje pozytywną zielenią, jednak plusik za solidne wykonanie, odwzorowanie detali. W miarę szybka wysyłka i miły oraz rzeczowy kontakt mailowy. Ciekawa koncepcja opisania przedmiotu POLECAM
Ocena: 5

Ewa G. 2009-07-13
Witam serdecznie. Jestem zafascynowana kultura egipską od bardzo wielu lat. Ankh jest moim wiernym towarzyszem. Od jakiegoś czasu "dojrzewałam" do zakupu nowego krzyża, ponieważ mój wcześniejszy uległ zniszczeniu. Obecnie z pełną satysfakcją mogę przyznać, że dokonałam dobrego wyboru. Podzielam zdanie Pana Przemysława B. ale nie zgadzam się co do stwierdzenia, że krzyż nie promieniuje pozytywną zielenią. Nie wiem czy to jest zbieg okoliczności ale mój promieniuje. Patrząc na Ankh "gołym okiem" nie dostrzegłam zieleni podobnie jak Pan, ale w momencie gdy założyłam na szyje i chciałam go uwiecznić, na zdjęciu wyszedł zieloniutki. Mam nadzieje,że macie Państwo podobne spostrzeżenia:) Pozdrawiam serdecznie wszystkich miłośników ANKH.
Ocena: 5

Marek O. 2009-07-18
Krzyż jest super jest dokładnie taki jak go opisano, jako prezent był idealny osoba która go dostała była zachwycona. Polecam serdecznie.
Ocena: 5

Joanna B. 2009-09-04
W rzczywistości trochę różni się od przedstawianego zdjęcia. Wszystko właściwe jest tak samo oprócz tego, że jest stosunkowo cienki, bardzo cienka srebrna blaszka. Oczekiwałem trochę grubszego. Nie mniej za taką cenę dobry wybór. Załaciłbym nawet więcej gdyby był trochę bardziej masywny. Dlatego przekazuję tę opinię do producenta. Moja opinia pomimo tego dobra.
Ocena: 5

Iwona S. 2009-09-25
Jak najbardziej polecam ! =) Wszystko zgodnie z opisem, naprawde sliczny =)
Ocena: 5

Maciej W. 2009-11-07
Wszystko zgodne z opisem w 100%. Ładnie wykonany, bardzo dobrze się prezentuje w połączeniu z rzemykiem. Nie mam nic do zarzucenia. A działanie? "Sie zobaczy w praniu".
Ocena: 5

Cezary J. 2009-11-19
Witam, krzyż jest extra, wykonanie, wielkość - wrażenie jakości rewelacyjne! Pozdrawiam CJ
Ocena: 5

Przemek J. 2010-01-13
Krzyż ogólnie spoko ale znalazłem cos bardzo waznego dla przyszlych klientów którzy chca zakupic ten krzyż..WAGA TEGO KRZYŻA TO 7,5grama A NIE 9 jak podają na stronie..jest to oszustwo i zgłosilem to już telefonicznie a widze ze dalej nic sie nie zmieniło !
Ocena: 2

Waldemar F. 2010-02-06
Może nie powinienem dzielić się swoimi spostrzeżeniami, bo to świadczy że wierzę w Moc Boską - ale staram się być otwarty do każdego. W głębi serca czułem, że powinienem nosić, co mi się podoba i jest zarówno tajemnicze. Postanowiłem, że to zrobię, kiedy ujrzałem na pięknej dłoni mojej koleżanki -uśmiechniętej Oli - pierścień, magiczny pierścień. Zagłębiłem się w jego opis ze stanowi ochronę przed myślami destrukcyjnymi. Po przeanalizowaniu czy choć odrobinę jest w tym prawdy natchnęło mnie spostrzeżenie, że od tylu lat w pracy kontaktuje się z rożnymi klientami, a pracuje w firmie gdzie musi wysłuchiwać skarg od klientów. Nie wiele pracowników wytrzymuje w takich warunkach, a jej się udaje. Nie wiem dlaczego, ona sama tez nie wie, może to że potrafi się uśmiechać , w konfliktowych sytuacjach być osobą dyplomatyczną i potrafi słuchać ludzi, ale to o niczym nie świadczy inni też tak robią z różnymi skutkami. Ona sama nie wie, dlaczego tak jest jednak pomimo swoich talentów w rozmowie z klientami ma zawsze założony pierścień. Zrozumiałem ze wibracje, jakie przesyłają inne osoby poprzez przelewanie swoich problemów powinny ją zmienić na osobę niezbyt sympatyczną. Kiedy zagłębiłem się w znaczenie pierścienia zrozumiałem że ma w sobie moc, która wytwarza ochronę przeciwko myślom, wibracją destrukcyjnym, które wypowiadają na co dzień osoby z jej środowiska. A na codzień jest miłą uśmiechniętą kobieta, kobietą do rany przyłóż. Mężczyźnie nie jest tak łatwo założyć pierścień na palec i nosić go codziennie, a w każdym momencie przecież atakują nas różne wibracje te szczęśliwe i te destrukcyjne. Ten krzyż ma podobne działanie stanowi ochronę duchowa, wzmacnia naszą energię i w przeciwieństwie do pierścienia mogę go nosić bliżej swojego serca. Pamiętam historię, którą poczułem na sobie, kiedy zdjąłem z siebie podczas brania prysznicu i nie założenia go na sobie. W tych chwilach (2 dni) nie było mi tak łatwo być spokojnym jak zawsze i móc z siebie wydobyć szczęśliwy uśmiech. A do tego potrzebna jest siła, oczyszczona energia, która drzemie w nas. Wiem jedno, że za kilka lat, kiedy spojrzę w przeszłość na pewno dostrzegę że krzyż dokonał zmian w moim życiu, a co jeżeli te zmiany dokonają się bez Boskiej Mocy. Jednak ja poszedłem o krok dalej. Mój krzyż ma moc niewiarygodnie dużą dla mnie. W ten krzyż przelałem dużo swoich wibrujących myśli ze stanowią nie tylko ochronę, ale zapewnia spokój i że on będzie moim drogowskazem pełnej wiary i sposobów do realizacji moich zamiarów, z którymi będę czuł się dobrze. Moc jest w krzyżu, który nosze, bo sam tę moc codziennie wprawiam w wibrację. Jak to się robi? Lepszym nauczycielem jest Joe Vitale.
Ocena: 5

maria o. 2010-02-18
Szanowni Panstwo! Nosze ten krzyz od dnia otrzymania i wiele czytalam na jego temat.Polecam go kupic chociazby jako amulet.Noszac go moge to stwierdzic z cala stanowczoscia,ze jego magia dziala ale dopiero po pewnym czasie.Stalam sie spokojniejsza i jakby madrzej decyduje o rzeczach dosc waznych.Patrze optymistycznie na swiat.Wierzcie Panstwo! Temu krzyzykowi mozna zaufac.Tylko trzeba chciec ufac.Pozdrawiam Wszyskich.Maria Ochnio.
Ocena: 5

leszek m. 2010-04-07
miałem nadzieję że będzie troszke grubszy....:( ......................
Ocena: 3

Alina D. 2010-04-30
Od długiego czasu miałam bóle w piersi (np. w momencie silnego stresu, wniesienia mojego 4-latka na trzecie piętro) lekarka zwalała to na niewygodne łóżko -po zmianie łóżka dalej szła w zaparte, że nic mi nie jest i serce nie ma prawa mnie boleć bo ekg wykazuje, że wszystko jest wspaniale. A w piersi bolało bardzo mocno... Kupiłam krzyżyk czytając recenzje osób, które go mają. Założyłam na szyję, zaprzyjaźniliśmy się a po kilku godzinach poczułam w piersi ból, ale nie taki jak zawsze, to było bardziej pieczenie -zauważyłam, że krzyż znajdował się akurat w miejscu gdzie najbardziej bolało. I koniec. To znaczy koniec z bólem w piersi, jestem niesamowicie zdumiona tym faktem, ale od momentu interwencji krzyża nie mam już kompletnie żadnych kłopotów i zauważyłam, że jestem spokojniejsza. Myślę, że dobrze mieć taki amulet, naprawdę jest wspaniały! (Zakupiłam drugi dla mojej mamy, która cztery miesiące temu miała wypadek samochodowy i ma pęknięty mostek i połamane żebra -mamę w nocy budzi ból, ale innego rodzaju -krzyż wyciąga złą energię i chorobę. I choć nie poradzi sobie ze wszystkim mamie też jej amulet pomaga.) Pozdrawiam!
Ocena: 5

Remigiusz K. 2010-07-25
Samo zamówienie przebiegło bardzo sprawnie. Dostawa również. Krzyż mi się podoba i jestem jak na razie bardzo zadowolony. Co do działania to się okaże. Mam jedynie zastrzeżenie co do zdjęcia. Na zdjęciu krzyż pokazany jest jako oksydowany i taki miałem zamiar otrzymać, ale się bardzo zdziwiłem jak odpakowałem go i zobaczyłem, ze w najmniejszym stopniu nie jest oksydowany tylko błyszcząco srebrny. Zależało mi na tym, gdyż specjalnie takie srebro lobie i posiadam wisiorem również pięknie oksydowany i miałem nadzieje, ze będą się świetnie komponować. No cóż, muszę poczekać aż sam się oksyduje, albo zastosować technikę polecona mi przez obsługę sklepu czary mary. Wolałbym kupować rzeczy takie jak prezentowane są na obrazkach niż później wyjaśniać sprawę. W każdym razie co do samego zakupu to bez problemów i kontakt z obsługa również był O.K.
Ocena: 4

Tomasz C. 2010-07-27
Szybka realizacja zamówienia. Krzyż bardzo pięknie wykonany. Czy coś się zmieniło od momentu jego posiadania? -TAK. Niesamowite wyciszenie, spokój - całkowita zmiana nastawienia do świata, poczucie że wszystko jest możliwe i wszystko zmierza w dobrą stronę. POLECAM!!
Ocena: 5

Wiesława G. 2010-07-30
Produkt zgodny z zamówieniem. Nie było problemów z przesyłką
Ocena: 5

Michał K. 2010-10-23
Jest to bardzo ladna i oryginalna biżuteria polecam każdemu kto chce sie czymś wyróżniać w przystępnej cenie
Ocena: 5

Izabela T. 2010-12-28
Krzyż jest przepiękny, wykonany z wysokiej jakości srebra i z wielką dbałością o detale. Emanuje z niego dobra, czysta energia. Bardzo się zaprzyjaźniliśmy.
Ocena: 5

Krzysztof K. 2011-08-19
Produkt cechuje wysoka jakość wykonania, krzyż Ankh doprawdy prezentuje się bardzo efektownie. Do tego szybka przesyłka. Polecam!
Ocena: 5

Arkadiusz C. 2011-09-06
Ten wisiorek to kpina pod względem wykonania. Wygląda jak połączenie paru zawleczek od piwa - taka sama grubość. Jest za cienki! Pod drugie, jest krzywa podstawa, jakby został źle wycięty... Jestem cholernie niezadowolony z produktu.
Ocena: 1

Grażyna S. 2011-10-29
Krzyż jest naprawdę śliczny odkąd go dostałam nosze co dziennie. Pasuje prawie do wszystkiego i szczerze mówiąc, to nie spodziewałam się ,że sprawi mi on tyle zadowolenia i radości. Polecam bardzo serdecznie, bo warto kupić. Szybka dostawa i pięknie zapakowany. Pozdrawiam serdecznie Grażyna.
Ocena: 5

Agata F. 2011-11-01
Myślałam że będzie cięższy, ale i tak jest piękny. Bardzo mi się podoba. I nie tylko mnie, wszyscy pytają gdzie kupiłam to cudo.
Ocena: 5

Danuta F. 2012-04-01
Witam! Krzyż kupiłam kilka miesięcy temu. Byłam osoba nową w pracy, czułam się zastraszana, brakowało mi pewności i odwagi w byciu sobą - a wszystko przez zachowanie osób z mojego otoczenia. Czułam, że te osoby, które były wobec mnie niemiłe czują się zagrożone i źle mi życzą. Dlatego kupiłam Krzyż, żeby czuć się pewniej. I teraz mogę powiedzieć, że wszystko się zmieniło... Być może to moje nastawienie do działania amuletu, ale od dnia założenia Krzyża zaczęły się dziać dziwne rzeczy - nagle osoby, których negatywne działanie wobec innych było skuteczne, wobec mnie zaczęło nie mieć sensu, bo bez mojego udziału to, czym chciały mi zaszkodzić, zaczęło obracać się przeciwko nim. Naprawdę, niesamowite... (Ja jestem osobą niekonfliktową, staram się schodzić z drogi ludziom, którzy z natury są konfliktowi i lubią wywoływać niezdrowe sytuacje). A dodatkowo osoba z bardzo bliskiego mi otoczenia, z którą zmuszona byłam przebywać na co dzień i przy której zawsze odczuwałam dreszcze, nie wiadomo dlaczego, i jakiś dziwny niepokój w jej obecności, nagle przestała na mnie oddziaływać :) Nie robi już na mnie wrażenia i jest mi zupełnie obojętna. A jej działanie, które mnie drażniło, przestało na mnie działać :) ...chociaż na innych osoba ta działała tak samo jak na mnie i nadal ma taki wpływ. Na jednym łańcuszku noszę 2 amulety - Krzyż i Oko Horusa. Czasami było tak, że jeden z nich był bardzo ciepły, a drugi zimny. Polecam więc bardzo :)
Ocena: 5

Barbara R. 2012-05-09
Krzyż bardzo ładny i mam nadzieję skuteczny w działaniu.Trochę obawiam się nosić go na widoku,ale może niesłusznie.
Ocena: 5


Krzyż ankh z laską, srebro