Amulety i Talizmany dla każdego

 

Czakram krtani - Komunikacja

Czakram krtani - Komunikacja

Czakramy są siedmioma centrami lub filtrami ludzkiego systemu energetycznego. Znajdują się one w jednej linii począwszy od dołu kręgosłupa aż po szczyt głowy. Czakramy mogą ograniczać lub pobudzać przepływ energii i uczuć. Aby osiągnąć najwyższy poziom wewnętrznej siły, system energii życiowej człowieka powinien sterować każdym stopniem jego rozwoju, od dzieciństwa po okres dojrzałości, nie wyłączając wyższych stanów ludzkiej świadomości.

Czakram krtani znajduje się na szyi. Jest ON naszym komunikacyjnym centrum, praźródłem naszej kreatywności. Gdy jest zamknięty, nasza zdolność komunikacji szwankuje, wyraz naszej osobowości jest zahamowany i błędny. Czakram krtani jest stymulowany prawdą i uczciwością, kwitnie dzięki nim. To centrum witalności jest wzmacniane za każdym razem, gdy pozwolimy naszemu głosowi brzmieć głośniej, aby nas słyszano, gdy głośno śpiewamy, gdy obwieszczamy naszą prawdę i
zachowujemy się uczciwie. Jest ON łącznikiem pomiędzy naszą głową i naszym sercem.

Amulet jest ucieleśnieniem Państwa myśli i celów, jest symbolem Państwa związku z poziomem (ze sferą) wewnętrznej siły. Należy nosić go przy sobie, aby pamiętać o swojej łączności ze źródłem.

"Dbam o równowagę, o wyważenie pomiędzy słowem a czynem. Integralność i całość mego życia wyrażam swoimi czynami, kierującymi się ściśle moimi słowami. Przekazuję moją prawdę, złagodzoną przez poczucie litości. Z ludźmi, z którymi się komunikuję, rozmawiam pełen ufności, wiedząc przy tym, że oni wysłuchają i zrozumieją mnie. Im więcej pokazuję me własne Ja, tym bardziej jestem akceptowany. Im więcej się sam akceptuję, tym więcej tolerancji i uznania mogę przekazać innym."

Spraw sobie Czakram krtani - Komunikacja w CzaryMary.pl

Czakram krtani - Komunikacja