Amulety i Talizmany dla każdego

 

Czakram podstawy - Fundament

Czakram podstawy - Fundament

Czakramy są siedmioma centrami lub filtrami ludzkiego systemu energetycznego. Znajdują się one w jednej linii począwszy od dołu kręgosłupa aż po szczyt głowy. Czakramy mogą ograniczać lub pobudzać przepływ energii i uczuć. Aby osiągnąć najwyższy poziom wewętrznej siły, system energii życiowej człowieka powinien sterować każdym stopniem jego rozwoju, od dzieciństwa po okres dojrzałości, nie wyłączając wyższych stanów ludzkiej świadomości.

Czakram podstawy, znajdujący się na samym dole kręgosłupa, jest prawdziwym fundamentem naszej siły, klucz do podbudowy naszych snów na tym materialnym świecie. Jeżeli jest ON zablokowany, łatwo nas zranić, stajemy się ofiarami okoliczności i naszych stosunków. Gdy jest natomiast otwarty, pobudza i gromadzi w nas siłę życiową, promieniuje witalnością. Silny fundament daje nam pewność, że sami potrafimy o siebie zadbać i się chronić. Jest ON podstawą siły, dzięki której umiemy sprostać wyzwaniom życia, jest też obietnicą energii, która przemieni nasze sny w rzeczywistość.

Amulet jest ucieleśnieniem Państwa myśli i celów, jest symbolem Państwa związku z poziomem (ze sferą) wewnętrznej siły. Należy nosić go przy sobie, aby pamiętać o swojej łączności ze źródłem.

"Jestem spokojny i czuję się mocno zakorzeniony w ciszy, ufny w opatrzność. Z tego źródła wielkiego misterium czerpię i chłonę moje siły. Ta energia jest moją życiową siłą, fundamentem mojej siły. Pozwalam, aby przenikała moją duszę, dla dobra, dla mnie samego oraz dla innych. Z głębokiej ciszy przywołuje moje najcenniejsze sny. Przemykają one obok, nie dotykając mnie, bez osądzania i bez krytyki. Czuję się pewnie z tą wiedzą, że moim losem kieruje, w imię dobra, ta miłująca siła."

Spraw sobie Czakram podstawy - Fundament w CzaryMary.pl

Czakram podstawy - Fundament