Amulety i Talizmany dla każdego

 

Czakram serca - Miłość i pokój

Czakram serca - Miłość i pokój

Czakramy są siedmioma centrami lub filtrami ludzkiego systemu energetycznego. Znajdują się one w jednej linii począwszy od dołu kręgosłupa aż po szczyt głowy. Czakramy mogą ograniczać lub pobudzać przepływ energii i uczuć. Aby osiągnąć najwyższy poziom wewnętrznej siły, system energii życiowej człowieka powinien sterować każdym stopniem jego rozwoju, od dzieciństwa po okres dojrzałości, nie wyłączając wyższych stanów ludzkiej świadomości.

Czakram serca znajduje się na środku klatki piersiowej, troszkę powyżej naszego serca. Gdy jest zamknięty, pozostajemy uwięzieni w pułapce powierzchownych i nieznaczących kręgów myślowych. Jak by nie było, wszystko przechodzi przez serce i tylko poprzez serce możemy utrzymywać serdeczne i dobre stosunki międzyludzkie. Dzięki spirytualizmowi naszego serca uświadamiamy sobie sens głębokiego znaczenia życia i naszego w nim przeznaczenia. Czakram serca poucza nas, że miłość duchowa jest silniejsza niż strach i że jest ona największą siłą.

Amulet jest ucieleśnieniem Państwa myśli i celów, jest symbolem Państwa związku z poziomem (ze sferą) wewnętrznej siły. Należy nosić go przy sobie, aby pamiętać o swojej łączności ze źródłem.

"Jestem odprężony i pełen wrażliwości, połączony w pokoju z odwieczną ciszą, pogrążony w subtelnych uczuciach. Chłonę te delikatne impulsy i buduję w moim sercu przystań dla nich. Moja otwartość i szczerość jest pożywką dla mojego stosunku do siebie samego oraz do innych, ponieważ moim sercem kieruje życzenie dawania i otrzymywania miłości duchowej. Miłość, którą daję, wzbogaca mnie i tych, którym ją ofiarowuję. Moje serce mówi mi, że mogę się oddać sobie oraz innym, aby wszyscy byli uwolnieni od grzechu. Dojrzewam dzięki tym głębokim i trwałym stosunkom, które nawiązuje, ofiarowując siebie."

Spraw sobie Czakram serca - Miłość i pokój w CzaryMary.pl

Czakram serca - Miłość i pokój