Amulety i Talizmany dla każdego

 

Czakram czoła - Intuicja

Czakram czoła - Intuicja

Czakramy są siedmioma centrami lub filtrami ludzkiego systemu energetycznego. Znajdują się one w jednej linii począwszy od dołu kręgosłupa aż po szczyt głowy.

Czakram czołowy znajduje się na czole, w miejscu pomiędzy i powyżej brwi. Gdy jest zamknięty, przekazuje nam mgliste i niejasne obrazy nas samych, ponadto wpływa na nasz odbiór intuicyjnych impulsów. Jeżeli jest otwarty, wzmacnia i objaśnia nam cenne bodźce intuicyjne, tak, aby mogły one nam pokazać właściwą drogę. Czakram ten tworzy równowagę pomiędzy naszym racjonalnym myśleniem a naszą intuicyjną wiedzą. Jest bramą wejściową do wyższych stanów świadomości i do mądrości. Stale pobudza nasze myśli i czyny dla naszej i innych korzyści.

Amulet jest ucieleśnieniem Państwa myśli i celów, jest symbolem Państwa związku z poziomem (ze sferą) wewnętrznej siły. Należy nosić go przy sobie, aby pamiętać o swojej łączności ze źródłem.

"Tylko dla tego momentu uwalniam swe myśli i pozwalam im wędrować, dokąd chcą. Moje urojenia opuszczają mnie. Unosi mnie wielka rzeka, mianowicie siła mego samopoznania. Pozwalam, aby ta rzeka mnie niosła. Uwalniam się, aby zrozumieć te przekazy, potężne strumienie ukrytych myśli. Otrzymuję informację od tych głębokich, podziemnych rzek. Jestem wdzięczny za tę pomocną dłoń. Te dary dla mojej podświadomości są podstawą mego właściwego postępowania w życiu."

Spraw sobie Czakram czoła - Intuicja w CzaryMary.pl

Czakram czoła - Intuicja