Amulety i Talizmany dla każdego

 

Czakram korony - Wyższa siła

Czakram korony - Wyższa siła

Czakramy są siedmioma centrami lub filtrami ludzkiego systemu energetycznego. Znajdują się one w jednej linii począwszy od dołu kręgosłupa aż po szczyt głowy. Czakramy mogą ograniczać lub pobudzać przepływ energii i uczuć. Aby osiągnąć najwyższy poziom wewnętrznej siły, system energii życiowej człowieka powinien sterować każdym stopniem jego rozwoju, od dzieciństwa po okres dojrzałości, nie wyłączając wyższych stanów ludzkiej świadomości.

Czakram korony znajduje się w najwyższym punkcie głowy, tam gdzie król nosi koronę. Jeżeli jest ON zamknięty, nasza zdolność rozumienia i rozpoznawania sił wyższych - większych niż my sami - będzie ograniczona. Będąc otwartym, pozwala on nam na najwyższy wyraz naszych uczuć życiowych oraz głęboki związek ze sferą ducha. Czakram korony otwiera przed naszą świadomością nowe poziomy piękna, jaśniejące światło miłującego istnienia. Ten czakram jest naszą bramą do jedności z całym życiem. Dzięki niemu uświadamiamy sobie, że jesteśmy świętymi istotami, żyjącymi w miłującym świecie.

Amulet jest ucieleśnieniem Państwa myśli i celów, jest symbolem Państwa związku z poziomem (ze sferą) wewnętrznej siły. Należy nosić go przy sobie, aby pamiętać o swojej łączności ze źródłem.

"Jestem dumny z mojego głębokiego związku ze źródłem wszelkiej wiedzy, posilony i wypełniony jego uzdrawiającym i opiekuńczym światłem. Polegam na obecności ducha, doświadczyłem, że jest ON zawsze ze mną, gdy go potrzebuję. Moje działania są inspirowane i kierowane jego świętą obecnością. Moje życie jest odzwierciedleniem jego świętej opieki, która na mnie spływa. Żyję bez zahamowań, jestem wolny, aby swobodnie podążać za swoim losem, przepełniony wdzięcznością dla świętego misterium."

Spraw sobie Czakram korony - Wyższa siła w CzaryMary.pl

Czakram korony - Wyższa siła