Amulety i Talizmany dla każdego

 

Amulet zapewniający sukcesy w nauce

Amulet zapewniający sukcesy w nauce

 

Amulet zapewniający sukcesy w nauce - Skrypt runiczny wykonany na szkle z możliwością umocowania go w dowolnym miejscu (w domu, biurku, torebce, teczce itp.). Napis składa się z run ansuz, durisaz i dagaz. Ułatwia swemu właścicielowi przyswajanie wiedzy, rozszerza możliwości percepcyjne, zapewnia powodzenie na egzaminach. Zmienia negatywne uwarunkowania z podświadomości i podnosi samoocenę. Oczyszcza z negatywnej energii, chroni przed zawiścią i zazdrością.

Wymiary: ok. 4 x 1 cm

Recenzje:

Justyna P. 2008-06-18
amulet który kupiłam miał pomóc przyswajać wiedze , łatwość zapamiętywania a okazuje sie bez skuteczny.podczas egzaminów okazało się że lepiej wiedzy nie zapamiętałam a nawet mało pamiętałam ten amulet jest jednym oszustwem !!!! lepiej nie kupować nic z tego sklepu a najlepiej jużkupowaćz gazety
Ocena: 1

Dorota K. 2009-02-03
Bardo ładnie wykonany, podarowałam go córce i po kilku dniach tak powiedziała "ten talizman chyba faktycznie działa bo szybko mi wchodzi nauka i nawet myśleć zbytnio nad nią nie muszę a pamiętam, jak się uczę to w kieszeni go mam". Nic dodać, tylko polecam kupić dla swoich uczących się pociech. Pozdrawiam.
Ocena: 5

Izabela K. 2009-05-25
Jeśli chodzi o ten amulet , to prócz tego że jest napradę ładny to chyba zaczyna działać . Używam go - i wydaje mi się że jakoś szybciej przyswajam wiedzę .Hm.. coś w tym musi być.
Ocena: 4

bożena s. 2011-03-03
Wykonanie bardzo dobre, po przyklejeniu trzyma się wyśmienicie, a i syn bardziej przyłożył się do lepszych wyników w szkole. Polecam
Ocena: 5

Sybilla M. 2011-10-17
Naprawdę działa!!! Moje dziecko lepiej piszę, czyta i samo w niego wierzy. Cos w tym musi być
Ocena: 5


Amulet zapewniający sukcesy w nauce