Amulety i Talizmany dla każdego

 

Runiczny Krąg Ochronny

Runiczny Krąg Ochronny

Symbolizuje ochronę - JEDEN Z NAJSILNIEJSZYCH ZNAKÓW OCHRONNYCH!

Niesamowicie silny talizman ochronny składający się z ośmiu run algiz rozmieszczonych na planie okręgu i połączonych tajnymi znakami z centrum koordynacji energetycznej w środku, wykonany na lustrze, które dodatkowo odbija wszelkie negatywne promieniowanie, kierując je do źródła skąd pochodzi. Runiczny krąg może być umieszczony w dowolnym wnętrzu, jak i na zewnątrz budynku, najlepiej dość wysoko (powyżej wzrostu człowieka). Obejmuje wtedy swym ochronnym działaniem nie tylko pomieszczenie, ale i osoby w nim przebywające. Nie kumuluje negatywnej energii, ale wymaga czyszczenia przynajmniej raz w miesiącu.

Wielkość: średnica 8 cm
Materiał: odporne na stłuczenia, lekkie lustro
Wyrób: ręczny

Kup Runiczny Krąg Ochronny w CzaryMary.pl

Recenzje:

M. S. 2008-02-19
Sam talizman robi ogromne wrażenie, bardzo mi się podoba wizualnie. Jest umocowany na froncie domu, nad wejściem i daje miłe poczucie bezpieczeństwa. Czy tylko poczucie, czy faktyczna ochronę, tego nie umiem teraz jeszcze ocenić. Pozdrawiam !
Ocena: 4

Anna Karolina S. 2008-05-20
Estetycznie wykonany, wychodzimy na prostą, odczuwam pozytywne skutki.
Ocena: 5

emilia r. 2008-10-23
Tarcza ALGIZOWA bardzo ładna.Czas realizacji zamówienia długi,prawie 2 miesiące.
Ocena: 5

Daria Ś. 2008-11-29
Wykonanie nienaganne, potężne zaklęcie ochronne działa.
Ocena: 5

Julita K. 2009-02-02
Naprawdę działa! Powiesiłam w pracy i szef jest ciągle w dobrym nastroju. Nawet kiedy przychodzi z nieciekawą miną to zaraz po wejściu jego nastawienie zmienia sie diametralnie. Nadmieniam, że wcześniej jego "humorki" potrafiły zepsuć cały dzień. Zdecydowanie polecam.
Ocena: 5

Ewa G. 2010-05-12
Krąg jest przepięknie wykonany, i na prawdę działa. Polecam:)
Ocena: 5

katarzyna r. 2010-08-04
pięknie wykonany,powieszony na ścianie pięknie odbija światło...
Ocena: 5

Beata H. 2010-09-09
Jestem zadowolona, od kiedy jest w moim domu czuję jakiś błogi spokój :)
Ocena: 5

Klaudia Ś. 2010-09-24
Mój runiczny krąg ochronny jest bardziej przezroczysty i nie ma niebieskiego tła, ale działa.
Ocena: 5

Paulina P. 2010-12-07
Działa!!! Trzeba poczekać jakieś 2-3 tyg od czasu zakupu i wtedy zaczyna działać. To samo się tyczy innych amuletów.
Ocena: 5

Magdalena G. 2011-01-10
ŁADNY spory amulet, można go przykleić praktycznie wszędzie ale za wcześnie by potwierdzić jego korzystne oddziaływanie
Ocena: 5

Patryk D. 2011-01-29
Kupiłem go dla mojej ukochanej gdyż ma w domu mały problem z niewytłumaczalnymi odgłosami, cienistymi postaciami, koszmarami, itd. Od kiedy krąg wisi wszystko trochę się uspokoiło. A bynajmniej już na pewno w jej pokoju w którym nie dzieje się już nic dziwnego, także przestała miewać tak często koszmary. Myślę że czymkolwiek była ta siła teraz nie ma już ona wstępu do pokoju w którym wisi krąg i nie może nic zrobić. Ogólnie krąg wykonany bardzo ładnie, porządnie i estetycznie. Przesyłka także dotarła prędko. Polecam!
Ocena: 5

Jagoda S. 2011-06-28
Jedynym mankamentem tego amyletu jest sposób mocowania w sytuacji, gdzie jest zalecane comiesięczne oczyszczanie. W standardzie mocowany jest na dwóstronnej taśmie przylepnej. Raz odklejony nie nadaje się do ponownego przyklejenia. Lepsza byłaby nitka z uchwytem do zawieszenia. Poza tym jest OK:)))))))
Ocena: 4

Jagoda S. 2011-06-07
Amulet wygląda bardzo ładnie, na efekty trzeba poczekać. Natomiast jest pewien problem z jego oczyszczaniem, a należy to wykonywać np. co miesiąc. Przyklejony np. wysoko do sufitu - a tylko taka forma zamocowania istnieje - wyklucza płukanie wodą. Pozostaje okadzanie, płomień świecy, nie wiem co jeszcze. Szkoda, że nie ma otworu lub jakiegoś uchwytu do zawieszenia.
Ocena: 4


Runiczny Krąg Ochronny