Amulety i Talizmany dla każdego

 

Lusterko Bagua

Lusterko Bagua

BAGUA NA LUSTRZE

Płaskie lusterko Bagua stosowane jest przede wszystkim do odbijania szkodliwych, negatywnych energii. To szczególne lusterko, które spełnia rolę pełnego mocy symbolu ochrony. Na ośmiokątnej płycie głównej w środku umieszczone jest płaskie lustro. Na ośmiu bokach znajduje się osiem trygramów obrazu nieba. Lustro to powinno być umieszczane na zewnątrz i ponad lub obok drzwi. Trzeba przy tym uważać, żeby jego powierzchnia nie była skierowana na budynek sąsiadów, wejścia czy drzewa, aby im nie zaszkodzić. Aby zapewnić działanie ochronne luster, trzeba je regularnie czyścić.

Wielkość: średnica 8 cm
Materiał: wzmocnione, lekkie lustro
 

Spraw sobie Lusterko Bagua w CzaryMary.pl

Recenzje:

Jadwiga S. 2008-02-11
właśnie odebrałam paczkę, wszystko ładnie i dokładnie zapakowane, lutrerko bardzo ładne - jakość wykonania bardzo dobra, od razu czuję się bezpieczniejsza :-)
Ocena: 5

Monika K. 2008-05-10
lusterko zostało dostarczone w stanie nieuszkodzonym, dobrze zapakowane, po odpakowaniu wygl ądało tak jak na zdjęciu, masywne i lekkie, ztyłu ma dwa paski taśmy służące do przytwierdzenia lusterka, jednak nietrwałe, musiałam zakupić dodatkową taśmę, bo się odklejało, a tak poza tym spełnia swoją rolę. POzdrawiam i życzę udanych zakupów!
Ocena: 5

iwona c. 2009-03-03
towar taki jak na zdjęciach przesyłka została zrealizowana szybko lusterko przyszło w bardzo dobrym stanie polecam wszystkim kupującym
Ocena: 5

Teresa S. 2009-04-25
Bardzo estetycznie wykonane lusterko, ale na wyniki chyba trzeba trochę poczekać.
Ocena: 5

malgorzata e. 2009-06-22
jestem zachwycona, wszyskto w najlepszym porzadku!solidna robota za nie wielka cene, a najwyzniejsze, ze dziala. polecam wszystkim, ktörzy maja wejscie do domu po lini prostej! pozdrawiam
Ocena: 5

patrycja k. 2012-05-29
szybka dostawa, dobry produkt, jeszcze niech tylko zadziała :)
Ocena: 5


Lusterko Bagua