Amulety i Talizmany dla każdego

 

Pierścień z runami wikongów nr. 22-23

Pierścień z runami wikongów nr. 22-23

 Zapewnia potężną ochronę przed wszelkim złem i nieszczęściem, dużo bardziej niż pierścień Atlantów. Daje poczucie siły i mocy, by pokonać życiowe przeszkody. Wzmacnia poczucie własnej wartości i asertywności łącząc z mocą energii Ziemi. Równocześnie wprowadza harmonię we wszystkich dziedzinach życia. Pierścień ten można nosić na dowolnym palcu – nacięciami w kierunku ciała.

Rozmiar 22-23

Recenzje:

Dariusz P. 2007-07-17
Znakomite wykonanie, szczególnie jeśli chodzi o runy jak i sam kształt, nacięcia w rzeczywistości prezentują sie nieco inaczej, ale to już raczej kwestia "trójwymairu" w dolni wygląda pięknie, na placu prezentuje sie zabójczo i małe dodatkowe info - pierścień ma przecięcie (podobne do tego jak w pierścieniu atlantów) wiec nie ma problemu z "dopasowaniem" go do palca Mi sie strasznie podoba i polecam wszystkim sympatykom tej ery/kultury Wikingów przesyłka była expresowa!
Ocena: 5

piotr z. 2007-10-01
Witam, Otrzymałem dokładnie to czego oczekiwałem. Znakomity wyrób. Na dodatek "działa" - tym bardziej że przebywam w Norwegii i jego działanie ma miejsce w kraju niejako naturalnego pochodzenia. Czas otrzymania przesyłki od momentu zamówienia - znakomity - zgodnie z ofertą. Dziękuję. Piotr Zygmuntowicz
Ocena: 5

Paweł R. 2007-12-20
Na pierścień czekałem dość długo ponieważ nie był dostępny mój rozmiar. Jednak pracownicy sklepu dołożyli wszlekich starań bym otrzymał przesyłkę w jak najkrótrzym czasie, o czym byłem sukcesywnie informowany. Wygląd i wykonanie minimalnie różnią się ze zdjęciem na kożyść wyglądu rzeczywistego. Niestety moje zadowolenie z pierścienia popsuł fakt że mimo bardzo dobrego zabezpieczenia pierścienia w przesyłce pracownikom poczty polskiej udało się trochę zgnieść pierścień, ale ponieważ pierścień posiada przecięcie w celu dopasowania do palca, łatwo było go naprawić. Pierścień jest masywny ale nie przeszkadza na ręce. Jestem bardzo zadowolony z zamówionego pierścienia jak również z obsługi sklepu.
Ocena: 5

KATARZYNA S. 2008-02-06
W rzeczywistości wygląda jeszcze lepiej.Bardzo ładnie wykonany,oryginalny.Podoba się wszystkim moim znajomym.Jestem bardzo z niego zadowolona.
Ocena: 5

Wanda S. 2008-04-15
Witam. W rzeczywistości wygląda jeszcze lepiej.Bardzo ładnie wykonany,oryginalny.Podoba się wszystkim moim znajomym.Jestem bardzo z niego zadowolona. Pozdrawiam.
Ocena: 5

Daniel D. 2008-04-20
Połączenie mocy runów z amuletu wraz z osobistą mocą oraz wiarą przynoszą doskonałe efekty w postaci przypływu energii duchowych i fizycznych,co odczułem już w pierwszym dniu noszenia pierścienia.Poza tym jest bardzo śliczną ozdobą.Jestem bardzo zadowolony z zakupu, polecam każdemu niezdecydowanemu,bo naprawdę warto.
Ocena: 5

Sylwia P. 2008-07-23
Jest b. piękny.Działa uspakajająco i podnosi na duchu.Dodaje energii,odwagi,mobilizuje do pracy nad charakterem i rozwojem duchowym.
Ocena: 5

maciej k. 2008-08-03
pierscien dotarl do mnie w expresowym tepie, wszelkie pytanie ktore mnie nurtowaly zostaly wyjasnione . Jestem bardzo zadowolony z produktow ktore zamowilem ,szczegolnie z pierscienia z ktorym sie nie roztaje. Naprawde przynosi szczescie.
Ocena: 5

Paweł R. 2008-10-23
Bardzo ładny i dobrze wykonany.Czy działa? Cóż,myślę że jest to sprawą wiary.Ja twierdzę,że działa!
Ocena: 5

Grażyna M. 2008-12-01
Pierścień jest bardzo dokładnie i pięknie wykonany. Przyciąga oko i bardzo dobrze komponuje się z Pierścieniem Atlantów. Jego moc zapewne zależy od wiary, a ja wiem, że ma bardzo dobry wpływ na mnie. Dziękuję za szybką przesyłkę.
Ocena: 5

MONIKA S. 2009-07-16
przepiękny pierścień,zdjęcie i opis zgodny z rzeczywistością.Pierścień kupiłam mojemu narzeczonemu,nosi go codziennie,strasznie jest do niego przywiązany...wierzymy,że przynosi nam szczęscie ( ja mam także podobny pierścień ).. jest o tyle fajny,że jego szerokośc jest regulowana..-bardzo fajnie wygląda na kciuku... gorąco polecam ;))
Ocena: 5

Anna M. 2009-08-17
Naprawde piekny pierscien Pierscien jest srebny czego nie widac zbyt dobrze na zdjeciu Jest naprawde piekny :)
Ocena: 5

Krzysztof T. 2010-05-15
Noszę ten Pierścień od dłuższego czasu a zamówiłem go dokładnie zaraz po tym, gdy po pierwszej próbie nauki medytacji metodą Vipassana, ujawniły się moje predyspozycje do ... wizji i przekazów, ale kogo? Wraz ze zdobywaniem wiedzy nosiłem ten pierścień a doznań przybywało. W końcu po konsultacji z Psychiatrą i diagnozie iż :straciłem kontakt z rzeczywistością" wszedłem w kontakt z medium, jakim sam również byłem. O ile lekarz stwierdził że wszystko jest ok- o tyle medium przekaz był następujący-zaznaczam, iż do tego okresu moje życie staczało się w dół a do dna nie było daleko. Przekaz medium: Jesteś teraz w harmonii z kosmosem , wszedłeś na wyższy poziom bytu, realizujesz wzniosłe idee, wprowadzasz życie w zgodzie z naturą osiągasz spełnienie , masz pełne bezpieczeństwo. Twoim głównym celem jest przygotowanie do walki, świadomość zbliżającego się zła, wrogów. Regeneracja sił przed działaniem. przechodzisz w inny wymiar całkowicie zmieniasz życie masz wgląd w sprawy nieznane zwykłym ludziom. Odcinasz się od pewnych spraw, osób, odkrywasz nowe, niedostrzegane dotąd możliwości. Coś co miało wpływ na dziejące się rzeczy to twoja wrażliwość artystyczna – poezja, muzyka sztuka. To one pozwoliły ci otworzyć zmiany. Przez następne 6 miesięcy jawisz się jako intelektualista, masz wątpliwości z powodu ogromu wiedzy, którą posiadasz obecnie. Rodzi się w tobie mądry przywódca, opiekun i dobry szef. Około 3 miesięcy podejmiesz decyzje o wyprowadzeniu z domu. Rzecz, która wpływa na twoje sprawy a nie jest ci uświadomiona to Ingerencja. Ingerencja. Mocno zaakcentowane słowo bez żadnych wyjaśnień. Ja odczułam tu istoty kosmiczne. I odczułam że pilnują zasłony wglądu w ten temat. NIE BYŁO MOWY O TAKICH DOZNANIACH, ZJAWISKACH I ODCZUCIACH WCZEŚNIEJ. ŻYCIE MOJE ZMIENIŁO SIĘ, MOŻE NIE O 180 STOPNI ALE W ZUPEŁNIE INNYM KIERUNKU - JESTEM PEŁEN RADOŚCI I DOSTRZEGAM RZECZY JAKIE UMYKAŁY MEMU UMYSŁOWI WCZEŚNIEJ. a WSZYSTKO TO ZMIENIAŁO SIĘ WRAZ Z ZAŁOŻENIEM PIERŚCIENIA. WIARA W TO CO OPISAŁEM, JEST WASZĄ OSOBISTĄ OPINIĄ.JA INNEJ OPOWIEŚCI NA TEN TEMAT NIE MAM. TO SAMO PRZYPISUJĘ WISIOROWI i PIERŚCIENIOWI ATLANTYDZKIEMU i PIERŚCIENIOWI .
Ocena: 5

Agata Ż. 2011-11-07
Bardzo piękny wyrób. Czy działa? Nie wiem :) Ale mieć warto.
Ocena: 5


Pierścień z runami wikongów nr. 22-23