Amulety i Talizmany dla każdego

 

Gammadion (SVASTIKA) - krzyż gnostyczny, srebro

Gammadion (SVASTIKA) - krzyż gnostyczny, srebro

Dobrobyt i pomyślność. Uniwersalny talizman zapewniający powodzenie
i dobrobyt. Ułatwia  rozpoczynanie i pomyślne rozwijanie przedsięwzięć. Chroni przed magią, złym okiem. Wzmaga siły witalne i erotyzm.

Materiał: srebro

Średnica: 25 mm

Recenzje:

Bartosz B. 2007-11-08
Kupiłem ten piękny talizman na obrazku wydawał się większy, ale to nic. talizman ma jedną dobrą zaletę jak czegoś bardzo pragniesz i prosisz go o to to talizman po jakimś czasie zaczyna spełniać twoje prośby. Jestem z niego bardzo zadowolony!!!
Ocena: 5

Elzbieta J. 2008-04-23
Wspaniala obsluga, szybka dostawa,dobrze opakowane , bardzo oryginalne i estetyczne wykonanie. Z pewnoscia bedziemy kontynuowac zakupy w Czary Mary. Very Happy
Ocena: 5

Fabian C. 2008-07-28
dzisiaj odebrałem przesyłkę. "Amulecik" faktycznie jest w rzeczywistości mniejszy niż na obrazku ale to chyba nie o wielkośc tu chodzi :) Wierzę w jego działanie - zobaczymy :)) Pozdrawiam.
Ocena: 4

Fabian C. 2008-08-15
Faktycznie krzyżyk jest troszkę mniejszy niż na zdjęciu ale jest widoczny :) Myślałem że jest posrebrzany ale niestety :/ Tak czy inaczej nie żałuję - jest okey! Pozdrawiam
Ocena: 4

Wojciech Ł. 2008-09-15
Paczka z wisiorem przyszła do mnie bardzo szybko co mnie miło zaskoczyło, wisior wygląda super jeszcze lepiej niż na obrazku !!! Ma w sobie jakąś tajemniczą energię, która myślę że mi pomoże w rozwiązaniu nadchodzących problemów. Gorąco go polecam innym kupującym na czary mary !!!
Ocena: 5

Sławomir G. 2011-11-24
Bardzo ładna ozdoba, amulet, świetne wykonanie. Trudno określić czy mi w czymś pomaga ale emituje coś z niego i to pozytywnego. Wielu osobą kojarzy się ten symbol z czymś negatywnym ,ale jeśli poznają znaczenie i tysiąclecia istnienia tego symbolu na każdym kontynencie to uważam, że zakup ten będzie dla was udany.
Ocena: 5


Gammadion (SVASTIKA) - krzyż gnostyczny, srebro