Amulety i Talizmany dla każdego

 

Amulet Ochronny Thurisaz, srebro

Amulet Ochronny Thurisaz, srebro

Po wpisaniu wewnątrz kwadratu swoich inicjałów staje się potężnym amuletem pomagającym uwolnić się od tyranii, agresji i manipulacji otoczenia. Chroni przed magią, klątwami i złym okiem. Pomaga w przezwyciężaniu trudności, wzmacnia libido. Stosować czasowo.

 

srebro pr. 925, śr.22mm

Recenzje:

Bożena S. 2008-06-08
Szczerze jestem zawiedziona wykonaniem amuletu nie nadaje się aby go nosić .
Ocena: 1

bozena s. 2008-09-23
ładnie i starannie wykonany jeszcze nie sprawdzałam bo zastanawiam sie czym wpisać moje inicjały ....
Ocena: 5

Irena C. 2009-02-27
Amulet dostałam niedawno , inicjały wpisałam , noszę go ,efektów jeszcze nie zauważyłam - poczekam co będzie .Gabi
Ocena: 5

Irena C. 2009-03-27
nie wiem co dokładnie sądzić o działaniu amuletu , moja sytuacja jest nadzwyczajnie skomplikowana i dla tego na razie nie mogę ocenić tak do końca działanie amuletu na moje życie w moim konkretnym przypadku ............
Ocena: 4

Krzysztof G. 2010-01-21
No cóż, bardzo się ucieszyłem Z POCZĄTKU z zakupu , ale jak się później dowiedziałem co ten amulet robi to prawdę mówiąc nieźle się wkurzyłem. Dlatego też stwierdzam że osoba sprzedająca takowe amulety nie ma ZIELONEGO POJĘCIA CO ROBI ! Radzę poczytać parę książek i dopiero wtedy zabrać się za sprzedaż . Na pewno ludzie kupujący go zastanawiają się cóż on takiego robi .. otóż kwadrat jest powszechnie uważany w astrologii za dysharmonijny rządzą nim dwie siły które działają w przeciwnych kierunkach , a runa thurisaz znacząca tyle co "Thorn" jest runą bólu, cięcia, ostrości, brutalnej siły, destruktywnej mocy chaosu a także śmierci i niszczenia barrier. Moc tejże runy jest dzika i może być okiełznana tylko za pomocą silnej woli/umysłu. Przy noszeniu tej runy (nie tego amuletu ale samej runy) jeżeli nie ma się silnej woli można wpaść w berserka kiedy się zdenerwujemy(mocno), co może być niepożądane w wielu sytuacjach Jako że amulet jest w formie kwadratu to mogę sobie zapomnieć o jakimkolwiek użyciu tego amuletu poza sprawianiem bólu innym! Czy tego chcę czy nie. Mało tego! Poprzez wpisanie swoich inicjałów można stworzyć wokół siebie barierę i ograniczyć własny przepływ energii jako , że figurą jest kwadrat. Różnicę czuć po zdjęciu amuletu jeśli ma się trochę energii i średnią aurę. Jeśli już runa thurisaz to z runą sowillo(osobiście bym dodał jeszcze perthro żeby nie mieć efektu "backfire") i nie na srebrze czy złocie ale na drewnie , i proszę nie spodziewać się po amulecie jakichkolwiek rezultatów bez odpowiedniego osobistego "poświęcenia" czy to w postaci krwi czy energii. Wtedy można oczekiwać rezultatów. Mimo iż powiedziałem co trzeba zrobić aby oczekiwać rezultatów, to nie jest to sposób w jaki można świadomie użyć tej runy (albo jakiejkolwiek innej). Jeżeli ktoś się interesuje religiami pogańskimi, oraz/albo magią zapraszam na www.joyofsatan.org i proszę się nie bać , na stronie wstępnej jest wytłumaczenie (w angielskim , jeśli ktoś nie zna to z chęcią przetłumaczę [email protected] i proszę mi nie przesyłać jakiś chrześcijańskich pierdół bo będą po prostu kasowane nawet ich nie przeczytam lol) co tak na PRAWDĘ znaczy satanizm.Całą tą wiedzę zgromadziłem dzięki tej stronie. Tak czy siak żeby używać run trzeba mieć trochę wiedzy. Ja nie wiedząc zbytnio kupiłem ten amulet i wyrzuciłem 41 zł do kosza no cóż, mój wybór moja wina ale po ch.. go sprzedawać w takim razie??! Moje źródła: Głównie własne doświadczenie. www.joyofsatan.org http://www.astro.com/astrology/in_aspect_e.htm (-przy kwadracie)
Ocena: 1

Krzysztof G. 2010-01-21
"Twoje zdanie, jako klienta, jest dla nas niezwykle ważne" napisałem recenzję dzisiaj rano tak jak państwo prosili , gdzie ona jest? :) Nadal twierdzę , że nie macie zielonego pojęcia o talizmanach , oraz runach co widać w przypadku pierwszej recenzji od pani Ireny C. ;)
Ocena: 1

Joanna K. 2010-04-07
Noszę go od niedawna, ale myślę że przynosi mi szczęście, chcę ustrzec się przed zawiścią otoczenia i wydaje mi się, że działa. Nie wiem tylko jak długo nosić amulet, kiedy go zdjąć i kiedy znowu założyć.
Ocena: 5

Joanna K. 2010-05-11
Amulet jest prezentem dla bliskiej osoby, aby nie miała konfliktów z otoczeniem, chyba działa - Joanna
Ocena: 5

Irena P. 2011-08-07
Bardzo ladnie wykonany amulet polecam sklep i szybkosc dostawy!
Ocena: 5


Amulet Ochronny Thurisaz, srebro