Amulety i Talizmany dla każdego

 
<< Previous    1  [2]  3    Next >>
Bywają talizmany uniwersalne i te przygotowane w jednym, konkretnym celu. Talizmany uniwersalne nie są jednak dobre dla każdego, bo życie każdego z nas jest inne i potrzebujemy bardzo różnych rzeczy.

W przeciwieństwie do amuletu, o którym za chwilę, talizman nie musi być noszony na szyi-dobrze jeśli znajduje się w miejscu, gdzie często przebywamy. Na pewno mądrzej jest go nosić lub trzymać przy sobie, ale najlepiej w ukryciu. Nie wolno talizmanu pożyczać innym, ani też pozwalać, by dotykały go inne osoby. Po jakimś czasie staje się on częścią człowieka zapewniającą mu szczęście. Jeśli oddamy go lub pożyczymy komuś to szczęście wraz z cząstką nas -odejdzie.

Jeśli na przykład czujesz się samotny a w Twoim związku lub w ogóle w życiu - nie układa się dobrze - zaopatrz się w odpowiedni dla ciebie talizman lub podaruj go najważniejszej dla Ciebie osobie.. Zobaczysz jak szybko zmieni się Twój świat.

Obok talizmanów - gwarantów szczęścia i pomyślności są też - amulety.

Słowo „amulet” pochodzi od łacińskiego amuletum i oznacza przedmiot chroniący przed czarami i nieszczęściem.

Rzeczywiście amulety to drobne przedmioty służące do magicznej obrony przed złymi duchami, ludźmi i nieszczęściami. Amulety nosimy zawsze bezpośrednio na ciele lub odzieży.

Amulet odbija świadomie kierowane ku nam złe życzenia.

Nie zdajemy sobie nawet sprawy ile takich, złych życzeń płynie do nas każdego dnia.. Jesteśmy bombardowani złymi myślami i emocjami - nawet nie zdając sobie z tego sprawy. A ile razy dajemy się ponieść złym emocjom innych osób - tyle razy zwielokrotniamy siłę ataku psychicznego .Szkodzimy sobie podwójnie.

Według wiedzy hawajskich kahunów można stworzyć negatywny obraz myśli i wysłać go wybranej osobie. To nie będą przyjemne chwile dla tej osoby, a mogą się przecież zamienić w dni, miesiące i lata. Można się jednak bronić! A służą do tego talizmany. Chronią każdego kto je nosi.

Wybór jest bardzo różnorodny od amuletów anielskich i atlantydzkich, poprzez celtyckie, chińskie, egipskie i kryształowe, aż po runiczne czy słowiańskie. Można wybierać wśród form amuletów. Są przecież : wisiorki, amulety lusterka, breloki, łańcuszki czy magiczne sakiewki. Przy wyborze amuletu musimy dokładnie zastanowić się nad tym, który z nich będzie dla nas najodpowiedniejszy, bo przecież ma nie tylko zdobić, ale przede wszystkim nas bronić. Każdy z nas musi sam odpowiedzieć sobie na pytanie - czego boi się w życiu i w jakich sytuacjach nie potrafi sam pokonać zła.

<< Previous    1  [2]  3    Next >>