Amulety i Talizmany dla każdego

 
<< Previous    1  [2]    Next >>
By jednak w pełni wykorzystać moc znaku - trzeba koniecznie wiedzieć, którą stroną zakładać pierścień i na jaki palec.

Wybór pierścienia to zawsze kwestia gustu, ale także potrzeb człowieka. Najlepiej mieć ich kilka w tym jeden luźniejszy, który da się założyć na kciuk i jeden mniejszy na mały palec.

Zakładając pierścień, trzeba zwrócić uwagę na jego polaryzację. Powinien być zwrócony magnetycznie dodatnią stroną do nasady palca. Dlatego wszystkie pierścienie powinny mieć zaznaczone bieguny. ( zawsze oznakowane pierścienie oferuje firma Ciszak ).

Pierścień jest energetyzatorem i nie powinno się go nosić stale. Wystarczy jeśli będziemy go zakładać na kilka godzin, ale za to na odpowiedni palec, gdyż wtedy dostarczymy energii tej części ciała, która najbardziej tego potrzebuje. Także psychika człowieka reaguje na pierścień- dlatego nie powinno się nosić go na tym samym palcu.

Noszenie pierścienia nie może zastępować terapii medycznej. Jego energia jednak świetnie uzupełnia środki medyczne. Pierścień założony na odpowiedni palec pobudza krążenie energii, oddziałuje na strefy refleksogenne człowieka znajdujące się na jego palcu i dzięki temu uruchamia procesy samonaprawcze odpowiednich partii organizmu.

Nie wolno nikomu pożyczać pierścienia - a traktować go jako rzecz osobistą i od czasu do czasu przemywać pod bieżącą wodą.

Znak Atlantów promieniuje pozytywną energią, także wtedy, kiedy jest na przykład wygrawerowany na płytce, którą można nosić jak wisiorek.

<< Previous    1  [2]    Next >>