Amulety i Talizmany dla każdego

 
<< Previous    [1]  2    Next >>

 Pierścień Atlantów

Pierścień Atlantów jest jednym z najbardziej znanych i popularnych talizmanów oddziałujących energią kształtu. Jednak niewielu ludzi wie na czym polega jego działanie i jak z niego korzystać.


Nie wystarczy kupić pierścień, założyć go na którykolwiek palec a potem nosić dniami i nocami, by nas chronił i leczył. Znak wyryty w metalu promieniuje silną energią, która może być niezwykle korzystna, ale źle użyta - albo nie zadziała, albo zaszkodzi.

Jeśli poznamy historię i sposoby działania pierścienia nie mamy się czego obawiać.

Około roku 1860 francuski egiptolog - Markiz d’ Agrain, odnalazł w Dolinie Królów w Egipcie pierścień z niezwykłym symbolem, który w żaden sposób nie mieścił się w tradycji egipskiej. Pojawiły się domysły, ze jest on tworem legendarnej cywilizacji atlantydzkiej, której reprezentanci po zatopieniu Atlantydy mieli przedostać się do Egiptu. Pierścień zaczęto nazywać Pierścieniem Atlantów.

Wkrótce okazało się, że ma on niezwykłe właściwości uzdrawiające i ochronne.

Zanotowano wiele ciekawych przypadków jego działania. Choćby ten z udziałem Howarda Cartera odkrywcy grobu Tutenchamona. Wszyscy ludzie pracujący przy wykopaliskach i odkryciu grobu - zaczęli po kolei umierać. Twierdzono, że przyczyną jest klątwa faraona. Jedynym człowiekiem, który uchronił się przed nią i umarł wiele lat później z przyczyn naturalnych był właśnie Howard Carter, który nigdy nie rozstawał się z Pierścieniem Atlantów znalezionym wcześniej w Egipcie.

Współcześni badacze przypuszczają, że pierścień wzmacnia biopole człowieka , dzięki czemu cały organizm jest chroniony nie tylko przed bakteriami i wirusami, ale także przed wszelkiego rodzaju szkodliwymi energiami otoczenia.

Każda żywa istota jest omywana falami energii kosmicznych. Pierścień je wzmacnia i przekazuje do organizmu człowieka poprzez palce i położone na nich punkty.

<< Previous    [1]  2    Next >>