Amulety i Talizmany dla każdego

 

Jak nosić pierścień atlantów

Ważne jest kiedy i na jaki palec zakładać pierścień.

Zakładanie go na kciuk kształtuje siłę woli i instynkt, pozwala na kontrolowanie impulsywnych reakcji.

Energia pierścienia założonego na kciuk - pozwala pozbyć się wielu chorób - kaszlu, duszności, zapalenia gardła, bólu głowy, zapalenia migdałków czy nerwicy depresyjnej.

Palec wskazujący to symbol Jowisza. Noszenie na nim pierścienia pomaga w zrozumieniu świata i samodoskonaleniu. To znakomita pomoc dla osób chcących obudzić w sobie wyższe instynkty i rozwinąć potrzeby duchowe.

Na tym palcu pierścień chroni przed utratą przytomności, działa ogólnie przeciwbólowo, przeciwzapalnie i wzmacniająco. Pomaga rzucić palenie.

Środkowy palec odpowiada Saturnowi. Należy nakładać na niego pierścień, jeśli chcemy zwalczyć w sobie agresję i napady niekontrolowanego gniewu, połączonego z uczuciem bezradności. Pomaga w wyrabianiu dyscypliny wewnętrznej i systematyczności. Na tym palcu pierścień powinny nosić szczególnie osoby pracujące w policji i administracji.

Energia pierścienia pomoże w przypadkach : arytmii serca, nerwicy lękowej, bezsenności, nadciśnienia, zaburzeń seksualnych i zapalenia dziąseł.

Palec serdeczny to palec Słońca. Na tym palcu - pierścień powinny nosić osoby na kierowniczych stanowiskach, gdyż poprawia zdolności umysłowe, kształtuje uczciwość i daje większe poczucie własnej wartości. Pobudza energię twórczą i witalność.

Na palcu serdecznym, pierścień pomoże w : szumie i dzwonieniu w uszach, skłonności do kataru i przeziębień, zapaleniu spojówek, bólach i zawrotach głowy oraz bólu przedramienia.

Nałożenie pierścienia na palec serdeczny uspokaja i podnosi odporność, przynosi też ulgę meteopatom.

Mały palec łączy się z Merkurym. Noszenie go tam, pobudza logiczne myślenie, zdolność do refleksji, poprawia zdolność zapamiętywania, ułatwia nawiązywanie kontaktów i wspomaga energię seksualną człowieka.

Noszenie pierścienia na małym palcu może pomóc w :bólu zębów, nieżycie nosa, ostrych bólach głowy, dolegliwościach wątroby i pęcherzyka żółciowego, osłabieniu wzroku i bólu ucha. Zauważono, że noszenie pierścienia na małym palcu - ma działanie relaksujące, odmładzające i odchudzające.

Pierścień to istna kopalnia dobroczynnego działania na organizm i psychikę ludzką- pamiętajmy jednak, że nie zastępuje on medycyny i tradycyjnych leków, ale za to silnie je wspomaga dając zdecydowanie większą szansę na wyleczenie.

Pierścień Atlantów daje posiadaczowi trudną do wytłumaczenia nietykalność i chroni go przed każdą niewidzialną agresją pochodząca z zewnątrz. To właśnie fale kształtu emitowane przez pierścień dają taką barierę ochronną, która może zatrzymać lub zneutralizować wszystkie oddziaływania zewnętrzne, mogące zakłócić także atmosferę w domu i przywrócić zachwianą równowagę przebywającej tam osoby.

Osoby noszące ten pierścień są mniej wrażliwe na choroby i czują się znacznie lepiej.